Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc olyan rajzfil...

Melyik a kedvenc olyan rajzfilmed, ami valamilyen sportról szól és milyen sportról?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a Gallactik Football, mármit a sportot vonzónak mutatta be. És imádtam Micro Ice-t. (Ugye, ha azt írom, tetszett, az nem azt jelenti, h. minden más filmnél jobban szeretem?!)


A verekedős filmek, mondjuk Dragon Ball v. Naruto is sportfilmnek minősülnek? A Tsubasa kapitány nekem nem jött be, de mondjuk a Naruto-t kedvelem. Végülis verekszenek benne, bár nem az a lényeg.

2010. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért a Naruto és DB nem egy kategória, elvégre a DB-ben mindig ott volt a Harcművészeti Fesztivál.


Nekem: A Gólkirály (bár nem szeretem a focit), régen ment a TV2-n; Mila a szupersztár (röplabda), az Állatolimpia és a Kangoo (de nem az, ami most megy a tv-ben, hanem ami vagy tizenkét éve)

2010. jún. 16. 07:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok olyan rajzfilmet ami sportról szól és nem japán... xD


Prince of tennis / Tennis no ouji-sama

Hikari no densetsu (torna)

Bamboo blade (kendo)

Kaleido Star (artista)

Hikaru no go (go)

Major (baseball)

Eyeshield (amerikai foci)

Hajime no ippo (box)


Meg még 1000 másik. Japók nagyüzembe csinálják... :D

Inintial D (autóverseny)

2010. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, úgy értettem, mindben verekszenek, és nem csak önvédelemből. Akkor a Yu Yu Hakuso is ide számít. Azt is kedvelem. Főleg Hiei ensaskenjét :)

Ami már kicsit túllép a szokványos sporton. :)

2010. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, se a YYH, se a Naruto nem sportanime. Iagzából, a DB sem, de azért ott mégis van valami kultúra. Ha pl boksz vagy judo van benne, akkor igen. Vagy kifejezetten kung-fu. Szóval, valami, amiről, tudjuk, hogy sport, nem csak verekszenek.
2010. jún. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!