Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan sorozatot mondani...

Tudtok olyan sorozatot mondani ami fantasy/nyomozós és helye TINI fiúk vannak benne?

Figyelt kérdés

Nehezen találok olyan sorozatot ami leköt. :(


Főbb szempontok: helyes tini fiúk, vagy legalább ne 40-es legyen, ne legyen régi sorozat, ha vannak benne melegek az pluszpont


Fantasyk közül láttam: Teenwolf, shadowhunters, being human, shannara


Nyomozós: Riverdale


Amit elkezdtem de nem tetszett: Vámpírnaplók,the originals, supernatural, The Secret Circle


Ezeken kívül láttam még a the100-at.


Ha tudsz ajánlani valamit akkor légyszíves írd oda, hogy miért tetszene nekem.



2018. jún. 4. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Siren, the magicians

Nem fantasy, de rejtélyes: pretty little liars, scream (olyan, mint a riverdale 2. évada), the lying game.

Koreai, de nagyon jó: w two worlds, you came from the stars.

2018. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boszorkányváros
2018. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah, nem írtam oda, miért tetszene.

Siren (szirénes, tehát fantasy, a főszereplő srác egész helyes. Huszonévesek a szereplői.)

The magicians (vicces, fantasy sirozat. Kicsit Harry Potter beütésű, az egyik főszereplője biszexuális)

Pretty Little Liars ( rejtélyes, helyes tini fiúk vannak benne)

Gossip girl (szintén, mint az előző)

The lying game (ez is)

A 2 koreai sorozat nagyon jó. A főszereplőik nagyon szépek, 20-30 év körüliek, mindkettő fantasy, nyomozós.

2018. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :* Amúgy a sirenesbe is belenéztem de annyira idegest a csaj feje :D valamiért nagyon ellenszenves az arca XD
2018. jún. 4. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Witches of Eastend: Boszorkányos, misztikus és a két főszereplő pasi nagyon jól néz ki. Már nem tiniket játszanak hanem olyan 25-30 évesek.


Internátus:Ez egy spanyol sorozat. Nagyon rejtélyes, misztikus. Bentlakásos iskolában játszódik és van 1-2 helyes fiú.


A Bárka: A főszereplő Mario Casas jól néz ki, ha még nem ismernéd és érdekes sorozat.


Telihold: Ez is misztikus, spanyol és a főszereplő nem csúnya.


Tuti gimi: Tinik vannak benne. Szerintem olyasmi mint a Gossip girl.


Veronica Mars: Ez tinis és nyomozós és rejtélyes is. Már nem mai darab, de lehet tetszeni fog.


Még a CW csatorna sorozatai között nézz szét jobban.

2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- A bárkát én is ajánlom, bár nem mai spanyol sorozat, de eléggé izgalmas, misztikus, Mario Casas, miatt is érdemes megnézni, helyes pasi. :) 3 évados ez a sorozat.

- Tuti gimi

- Dawson és a haverok

- 90210

- Az amerikai tini titkos élete

- Ravenswood


Ezek igaz nem mosatni sorozatok, de helyes pasik vannak benne.

2018. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!