Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása az Alkonyat...

Lesz folytatása az Alkonyat (Twilight Saga) sorozatnak? Vagy már van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy Alkonyat fanok vagyunk a barátnőmmel (lány vagyok) és marhára reméljük,higy lesz folytatása a Twilight-nak. Nem tudnátok nekem segiteni? Nagyon fontos lenne!

A válaszokat köszi♡



2018. jún. 4. 21:34
 1/9 Sidova Csanád ***** válasza:
100%
Egyenlore nem valoszinu, de elkepzelheto, hogy amikor nemlesz Holywoodnak jobb otlete, ujra elo veszik majd, szokasuk! Csinalnak hozza egy elozmenyt, vagy remaket! De mostanaban nem hiszem!
2018. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz.


Elvileg lett volna egy könyv ami az Alkonyat könyvet írná le Edward szemstögéből. De Mrs. Meyer rossz embernek adta oda a könyv piszkozatának a felét. Mert ez a személy fel tette az internetre. És ezért Stephanie nem fejezte be a könyvet.

2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De Meyer már írt egy olyan változatot, amiben a fiú az ember és a lány a vámpír. De valamiért magyarul nem jelent meg.

[link]

2018. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat♡ De azért még jöhetnek! :)
2018. jún. 5. 06:52
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Remélem hogy nem. Ennyi fostenger elég volt a világnak.
2018. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, hogy lesz, de nem túl valószínű. Igény az lenne rá. Lehetne előzmény, lehetne folytatni a történetet, mert elég sok elvarratlan szál maradt. Az a legvalószínűbb, hogy egyszer csak remake lesz.
2018. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit is hallotam hogy a Facebookon van/lesz néhány videó a film karaktereiről. Ilyen háttér történetes videók lesznek. Persze nem ezzekkel a szereplőkkel .
2018. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%

Hát..

Az előző években elég sok pletyka keringett hogy lesz Alkonyat folytatás de nem lett. Tehát szerintem nem lesz, de azért reménykedem benne.:/

2018. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a kommentet, nagyon hasznosak voltak kivéve a f*stengeres illető... 😂
2018. aug. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!