Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet szinkronnal hogy...

Egy filmet szinkronnal hogy lehet megnézni, vagy a szinkront hogy lehet megszerezni, ha sehol sem elérhető?

Figyelt kérdés

Egy csatorna megvette a sugárzási jogait, és birtokolta körülbelül egy évig. Akkor még nem hallottam a filmről, így lényegében elszalasztottam. A csatorna videótárában nem elérhető már. Se DVD-n, se máshol nem adták ki.

(Fájlcserélő oldalakon sem elérhető.)

Angolul már láttam a filmet. De nagyon kíváncsi lennék, mit hoztak ki belőle szinkronnal.


2018. jún. 5. 23:03
 1/7 A kérdező kommentje:
A film egyébként két éves. Szóval a szinkron sem veszhetett el, és nem dobták ki. Csak egyik csatorna sem tűzi műsorra. Sajnos.
2018. jún. 5. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Cím?
2018. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gond 2016-os Greas élővel, hogy a dvd katalógusok szerint nem jelent meg magyarul, csak angolul. Ezért legfeljebb a tv szinkronizálhatta - amihez nehéz lesz hozzájutni.


Esetleg másik, magyar előadást rögzíthettek és azt lehet meg lehet találni valahol.

2018. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Leszinkronizálták, le is adták jópárszor, kerestem is az illetékes csatornát, választ nem kaptam.

Valószínűleg sosem kerül elő a szinkron.

2018. jún. 7. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, csak ezt így nem könnyű. HBO válaszolt már?
2018. jún. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az automatikus választ megkaptam, hogy a munkatársak fel fogják venni velem a kapcsolatot, de nem vették fel, nem válaszoltak :D
2018. jún. 8. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
ott is van egy átfutási idő
2018. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!