Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Once upon a time" vagy...

"Once upon a time" vagy "Egyszer volt, hol nem volt" sorozat. Igazából nem tudok rájönni, hogy Hófehérke karakterére, hogy választhattak ennyire csúnya színésznőt Ezt más is így gondolja vagy csak én?

Figyelt kérdés
Vagy csak a karaktert akarták ennyire szexuálisan taszítónak beállítani az alkotók? Tényleg nem fér a fejembe. Hiszen nem úgy állítják be mintha csúnya lenne. Rövid és hosszú hajjal egyaránt bánat.

2018. jún. 6. 07:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tartom! Mi a tét?


Nem a testalkatával van bajom hanem az arcával. És azért csúnyázom le, mert tényleg bántja a szemem!

2018. júl. 2. 07:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted csak neked tetsző színészeknek szabad élni a Földön?
2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem. De legalább rövid hajjal elfelejthetnék a karaktert.
2018. júl. 3. 10:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz mást akkor.
2018. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem Hófehérke hosszúhajjal szép volt, a rövid hajat én sem értettem. Legalább adhattak volna neki valami parókát. Ettől függetlenül szerintem megszokható a rövid frizurás arca is. És vannak csúnyább színésznők is nála, ő nem az.

Viszont az Emmát formáló színésznő túl idős a szerephez. Sokkal jobb lett volna egy fiatalabb karakter (20-on éves) ehhez, plusz néhány részben fura grimaszokat vág. Mindegy. Kár, hogy vége.

2018. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!