Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az így neveld a sárkányodat...

Az így neveld a sárkányodat című filmben Fogatlan lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
Én úgy emlékszem mikor először láttam a filmet a találkozásuk elején kiderül hogy lány mivel Hablaty mondta fogatlannak hogy jó fiú és erre fogatlan fura fejét vágott aztán Hablaty kijavította arra hogy jó kislány. Bár nagyon régen láttam az első filmet szóval lehet tévedek. Előre is köszönöm a válaszokat! 🙂

2018. jún. 9. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiú, már csak azért is, mert ha nézted a harmadik rész trailerjét, akkor ott kap egy barátnőt.
2018. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
De angolul egyértelműen kijön, mivel ott Fogatlanra "he"-ként hivatkoznak, tehát fiú.
2018. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a harmadik rész előzetesében kap egy barátnőt de pont emiatt vannak kétségeim mivel az előző második részben meg bepasizik 😃
2018. jún. 9. 18:37
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akarod mondani, hoga a sárkány nem lehet biszexuális?
2018. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Felőlem az lehet ami akar, nincs bajom egyik beallitottsaggal sem, csak eddig ez nem fordult még elő egyik animációs mesében sem, általában azt súlykolják a gyerekekbe hogy csak a másik neműt lehet szeretni. Emiatt furcsa, hogy most meg simán bele teszik. Ha tényleg ez az igazság.
2018. jún. 9. 19:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne feledd, hogy ez az a mese, amiben a második részben meglépték azt, hogy Fogatlan megölte Hablaty apját.

Szerintem a sárkány esetleges biszexualitása innen már nem akkora lépés.

2018. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

*Már úgy értem, hogy eddig is elég merész volt.


De abban igazad van, hogy a legtöbb esetben a nem hetero szexualitásra inkább keresnek valami metaforát, lásd Jégvarázs.

2018. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A jegvarazsban hol van metafora? Nem is tudtam 😃
2018. jún. 10. 00:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Elsa ereje. De mindegy.
2018. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább a cápamese. De mindegy, am a második részben csak barátkozott a sárkánnyal, nem bepasizott O.o szerintem. Legalábbis nekem nem tűnt fel hogy az több lenne🤔
2018. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!