Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Riverdale 2x22. részében...

A Riverdale 2x22. részében egy jelenetet nem tudok hova tenni ha valaki nézi segíthetne megérteni Szóval mi volt az a jelent Cheryl és Jug között? (spoiler veszély)

Figyelt kérdés
Amikor Jug lett a kígyók királya nem értettem hogy az apja odaadott neki egy piros bőrdzekit és gondoltam esetleg Bettyé lesz vagy valami erre Cheryl kapta meg nem nagyon értettem az összefüggést.
2018. jún. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egyrészt Cherylnek jól áll a piros, de amúgy szerintem azért ő kapta, mivel Toni barátnője és így már Cheryl is bekerül a kígyókhoz
2018. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy jól áll neki csakígy fura volt :D de persze örülök neki!!
2018. jún. 12. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a békét szimbolizálta. Cheryl az elején nem igazán volt jóban senkivel, aztán karakterfejlődésen ment keresztül, meg sok rossz érte, és vele tudták legjobban éreztetni a békét. Hiszen Betty mindig mellettük volt, Arciékkal is jóban voltak. (Jó, volt azért balhé, de Jug barátja volt mindig. Veronika meg ment mindig utána) Szóval Charyl a legjobb megtestesítője a "szövetségnek".
2018. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na meg persze, Cheryl nem kaphatott volna feketét, akkor nem tűnt volna ki :D
2018. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cheryl színe a piros :D
2019. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!