Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hányadik évadban volt a...

Hányadik évadban volt a (gyilkos elmék )? többi lent

Figyelt kérdés
nagy gyilkos elmék rajongó vagyok és keresem azt a részt illetve több részben adták le, (de nekem végül s az évad kéne) amikor a Dr. Spencer Reid et rabolják el és drogoztatják? remélem valki tud nekem segíteni.
2010. jún. 16. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy ez a 2. évad 3. része.

De már nagyon régen láttam szóval nem vagyok biztos benne.


A rész ismertetője: Jacksonville, Florida. Egy család csomagot kap. A csomagban egy DVD található, amin a lányukat kínozzák. Az FBI megkezdi a nyomozást. A videó alapján több elkövetőre gyanakszanak, akik szadista hajlamúak. Nemsokára a videón látott lány holttestére bukkanak. Kiderül, hogy ez a hetedik áldozat három év alatt. Az elrabolt nőkről minden esetben DVD-t küldenek a szülőknek, majd mindegyik áldozatot megfojtva találják meg, megalázó helyzetben. Közben újabb lány tűnik el, s újabb dvd érkezik. A rendőrök két férfit gyanúsítanak.

2010. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt a részt ismerem láttam de nem ebben van az amikor azt a kis okoskát rabolják el ez egy másik rész. de azért köszönom
2010. jún. 16. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyilk. elm. 2.év 14


Minden eddiginél különösebb eset megoldása vár a profilozókra. A tettes Isten arkangyala, Rafael nevében követ el rituális gyilkosságokat, amiket a világhálóra is feltesz elrettentésül. Milliók töltik le a felvételeket abban a hiszemben, hogy egy horrorfilm előzetesét látják. A bajt csak fokozza, hogy J.J. és Reed is a gyilkos csapdájába esik.



Gyilk. elm. 2.év 15


Reedet egy pszichopata, meghasonlott személyiségű gyilkos kínozza a világháló nézőinek szeme láttára. Gideon arra kéri beosztottját, tartson ki, és zsenialitásával próbáljon túljárni fogva tartója eszén. Ez azért különösen nehéz, mert a speciális drog hatására Reed személyisége is kezd széthullani.


Itt legalábbis így írták:

[link]

Pontosabban nem tudom, mert nekem fogalmam sincs melyik rész melyik évad, azt sem tudom most hányadiknál járunk :)) De remélem megtalálod, amelyiket szeretnéd.

2010. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igen ezt kerestem.
2010. jún. 17. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!