Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud nekem írni valami jó...

Ki tud nekem írni valami jó sorozatot?

Figyelt kérdés

Szóval most néztem végig a Gossip Gir-t és nagyon imádtam !! De sajnos most kétségbe vagyok esve , mivel nagyooon imádtam , és eddig még nem sikerült találnom hasonló sorozatot !

Nem szeretem az olyasmit mint a Pretty Little Liars , mivel abban eléggé sok gyilkosság van ! Egyébként már ezeket láttam: The fosters , Famous in love (még nézem ) ! Előre is köszönöm a válaszokat !!!!



2018. jún. 16. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Stranger things, kiváló sorozat.
2018. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Imposters

Baby Daddy

Beyond

Brooklyn Nine-Nine

Champions

Counterpart

Crazy Ex-Girlfriend

Dear White People

(A sorozat nézése közben azt hittem, hogy az extrém baloldali nézeteket parodizálja a sorozat, de egy kicsi online kutakodás után rá jöttem, hogy teljesen komolyan gondolják, amivel nem azonosulok, de így is élvezhető)

Elementary

It's always sunny in Philadelphia

Modern Family

New Girl

Power

Significant Mother

(Ez egy rettenetesen túljátszott sorozat rossz poénokkal és az alap történet kicsit undorító, de valamiért élveztem. Olyan agyradír mint a mónika show, csak talál kultúráltabb embereknek )

Sillicon Valley

Supernatural

Switched at birth

The 100

The Big Bang Theory

The Crossing

The Goldbergs

The Magicians

The Man In the High Castle

The Middle

White Famous


ABC sorrendben írtam, mert arról a weboldalról másoltam azokat a sorozatokat amiket nem régiben néztem. Persze ennél sokkal több jobbnál jobbat láttam már és rengeteget nem írtam le, de ezek egész jók és nagy esélyel van benne már amit nem ismersz :)

2018. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, remélem ezekkel elleszek a nyáron 😊
2018. jún. 17. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyet írok, hogy ezzel is hangsúlyozzam a jóságát: 90210. Nagyon hasonlít a gossip girlre, csak nem gazdagokról szól, de nekem néhol még jobban is tetszett, nagyon ajánlom!
2018. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Friends, Orange is the New black, The handmaids tale, My mad fat diary, misfits, skins (UK)
2018. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!