Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a vígjátéknak ismeri...

Ennek a vígjátéknak ismeri valaki a címet?

Figyelt kérdés

Régebben (kilencvenes évek második fele, kétezres évek eleje) láttam egy vígjátékot a Viasaton (90%, hogy azon a csatornán). Már kevés dologra emlékszem belőle, az elejét sajnos egyszer sem sikerült elkapnom, a végét láttam kétszer.


Szóval, amire emlékszem:

A film végén egy épületbe jutottak, ami belülről némileg várra, vidámparkok kísértetkastélyára emlékeztetett, de a külső képek szerint inkább valamilyen raktárszerűség volt.

Volt bent valami, amit meg akartak szerezni, ott rejtették el. Több csapat is rohangált ott fel-alá. A bejárati csarnokban van egy 5-10 fokos lépcső, egy srác a korlátokat használva simán átugrik felette, míg az utána jövők rálépnek a fokokra, amitől csúszdává változnak, s egy hosszabb pályát lejutnak az alaksorban lévő medencébe, ahol felfújható krokodilok vannak.


Vannak felsőbb emeletek is, oda is vannak olyanok, akik feljutnak, csapdák ott is vannak. Pl. egy ajtó, amit nem lehet kinyitni, de pár pillanat múlva a másik oldalról mégis kinyitják, s kiderül, hogy a kilincset szerelték direkt a rossz oldalra. Olyan ajtó is van, ami mögött rögtön egy másik, kisebb ajtó van, majd a mögött is, alagútszerűen néz ki az egész, a végén pedig az utolsó ajtót egy törpe nyitja ki, aki sípcsonton rúgja a delikvenst.


Ez a rohangálás a film végén volt, előtte ide akartak eljutni. A legvégén mintha lett volna egy sikátoros jelenet is.



2018. jún. 18. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Írd le az összes csapdát, amire emlékszel, azok alapján lehet, hogy megtalálható.
2018. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindent leírtam, amire emlékszem.
2018. aug. 20. 19:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Jackie Chan: Városi vadász ?
2019. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, amcsi film volt több főszereplővel. Jackie Chan-re emlékeznék.
2019. máj. 27. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom melyik filmről van szó, de nem árulom el a címét, annak idején 3éven át kerestem, ezért nem árulom el!
2019. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
és valóban a Viasaton ment, de a hármon!
2019. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem árulod el, mert te is évekig kerested?? Nem értem a logikád.
2019. nov. 11. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi logika, kérdező! Annyi az egész, hogy az #5-ös is évekig kereste, ezért nem akarja, hogy Te hamar megtaláld! Egy szánalmas kis p#cs, aki az életben csakis a saját érdekeit nézi!
2019. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valójában ő sem tudja a választ, ezért nem írta be.
2019. nov. 14. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod?
2019. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!