Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fűrész 8 kérdés (? )

Fűrész 8 kérdés (? )

Figyelt kérdés

SPOILER!!!


Nem igen értettem a végét. Az meg van, hogy a filmben szenvedő alanyok 10 évvel korábban játszották a "játékot". Az elején lévő vödrös csapdánál az ájult fickó volt az örökös. De ő miért nem ébredt fel az elején? A koporsós részt nem értettem, ha nem John holtteste van benne, akkor az ki volt? És hol van John holtteste? És miért volt olyan friss az a hulla amikor exhumálták a sírt, hiszen az a koporsó elvileg már 10 éve a földben volt. Ennyi. :D Ha valaki tudja a választ, kérem írja le. Köszönöm. :)



2018. jún. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A koporsoban annak a ferfinek a holtteste volt aki a korhazban volt es onnan eltunt. Gondolom az orokos cserelte ki.
2018. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm értem, köszi. :) Még az elején nem értettem, hogy a hapsi miért nem ébred fel időben? Vagy annak nincs különösebben jelentősége?
2018. jún. 25. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nincs nagyon kulonleges jelentese. Csak igy tudtak elszakitani ot a tobbiektol. Marmint a filmkeszitok.
2018. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!