Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az utolsó tangó c. film végén...

Az utolsó tangó c. film végén Jeanne miért lövi le Pault ha eddig annyira szerelmes volt bele?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Értem én hogy filmklasszikus, de vannak még olyanok akik nem látták. Szóval mostantól csak óvatosan a spoilerekkel.
2018. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem volt belé szerelmes.

vonzotta az újdonság varázsa és paul domináns férfiassága,szexualitása.

paul pedig a gyászban és a mély depresszióban elmerülve minden mindegy alapon belement és a végén rájött,hogy a csaj az utolsó szalmaszál.

lényegében pont ez a film egyik lényege.

hogy mennyire másképpen éli meg 2 ember ugyanazt a kapcsolatot és amikor fordul a kocka,akkor derül ki,hogy aki kőkeménynek látszik neki van veszíteni valója,az alárendelt pedig csak megvonja a vállát és továbblép,mert nem jelentett neki semmit a kalandon kívül.

pedig a kiindulása az egésznek éppen a fordítottja.

2018. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok spoileres kérdés van itt fent csak azért gondoltam , hogy nem baj ha leírom, mert pont emiatt az emberek általában nem itt néznek utána elsőként egy filmnek.
2018. jún. 26. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 de akkor meg azt nem értem, hogy amikor Paul megkéri rá, hogy dugja fel az ujját a khmm...na tudjuk hova akkor meg azt mondja Jeanne, hogy bármit megtenne érte ezek után is és ahh nekem ez az egész olyan zavaros...
2018. jún. 26. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

pedig eléggé egyszerű.

szexuálisan teljesen alárendelt és maximálisan elismeri a férfit dominánsnak.

ezért tesz meg neki bármit,de csak az erotikus pillanatokban.

de az életben a csaj előtt az élet lehet bárki-bármi van választása méghozzá rengeteg.

paul viszont csak egy jól kefélő lúzer,aki előtt bezárult minden ajtó már és nincsenek választásai.

2018. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja hát ha így nézzük akkor már tènyleg más a helyzet...csak nekem azèrt nem ilyen egyszerű egy lúzer szerepbe beleképzelnem Marlon Brandot, mert az eddigi filmjeiben amiket láttam mindíg nagyon domináns férfias férfit alakít (meg hát rohadt jól is nézett ki fiatalon :D)aztàn ettől nehéz elvonatkoztatnom.
2018. jún. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!