Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyesfajta Hófehérke...

Létezik ilyesfajta Hófehérke feldolgozás? Ha igen mi a címe?

Figyelt kérdés

Azt hiszem volt benne egy olyan rész ahol egy lány áll(valószínűleg Hófehérke)kint a hóban és egy tüske megszúrja és a vércsepp lehullik a hóba és talán úgy kezdödött hogy egy lány játszik két babával (lehet hogy a kettő nem ugyan az és csak nekem rémlik így). Úgy emlékszem mintha a lánynak hosszú fekete haja volt és mintha az egyik törpnek az egyik fele kővé lett volna változtatva valami átok miatt.Valami olyasmi is rémlik hogy a gonosz királynőnek lett volna egy olyan szobája ami tükrökből áll (de nem biztos)


Hát kb.ennyire emlékszem tudom nem túl sok de már lassan 10 éve láttam és nem tudok rájönni hogy mi az

Válaszokat előre is köszönöm :)



2018. jún. 28. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tükrös szoba alapján Kristin Kreuk főszereplésével keresd.


Nem tudom a címét.

2018. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rákerestem és igen az volt az és csak simán Hófehérke a címe de eddig nem találtam. Köszönöm a segítséget!
2018. jún. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!