Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néz valaki török sorozatokat?...

Néz valaki török sorozatokat? Ha igen mi a címe és hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a baj a török sorozatokkal, hogy sokszor túl van dramatizálva a sztori. Viszont maga a kultúra és téma érdekel. Nézem a Szulejmánt ami sok helyen érdekes és korhű az ábrázolás, a színészeket pedig nagyon bírom. Néztem a Szultánát is, az is elég érdekes etikai, és erkölcsi témákat is feszegetett ami tetszett benne. Néztem a Szerelemben, háborúbant is. Neki álltam a Ferihanak, maga a téma miatt, a gazdag és szegény réteg közötti kapcsolat felvázolása, viszont kicsit sajnálom, hogy ennyire sziruposan oldják meg sok helyen.
2018. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a ferihát néztem egy darabig, az bejött. Amúgy szulejmán, kösem is jó volt.
2018. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Èn imàdom a sorozatokat, 1-2 filmtől eltekintve évente, csak sorozatokat nézek. Török szériàkat tavaly kezdtem

el nézni. Megvolt màr a Kiralik ask ( kiadó szerelem) ez a kedvencem és ez volt az első:),

megtört szívek ( ennek csak az első fele volt jó), Szerelemben hàborúban, folyamatban van az Elif, és a Szulejmàn mert ugye ezek még mennek..utóbbit pl csak màrciusban kezdtem szóval az első 277 rèszt naponta tudtam nézni jó ideig:) Màr utólértem magam. Imàdom!!!! 2. Kedvencem.


Jelenleg egyéb mâs sorozatom mellett a Végtelen szerelem c. török sorit nézem. Utàna pedig majd a Tiltott szerelem, Fatmagül , Seherezàdé, Az elllopott élet, A szív útjai , Igazgyöngy, Szívhelyzet és a Bosszú szerintem idén még belefér. :)


Eddig csak a megtört szívekkel nem voltam kibékülve. Kb a felénél van egy nagy törés, és utàna egyre jobban laposodott a sztori, plusz a hànyinger kerülgetett mikor a pasi szerelmének nevezte a lànyàt...blöeee... Ez nekem sok volt, viszont nem akartam úgy megítélni a sorozatot, hogy nem kapok teljes képet, ezért végig néztem. Ez az egy okozott csalódàst, a többi eddig bejött amit néztem.

Jövőre majd sorra kerül a piszkos pénz tiszta szerelem, Ezel, Bàtor és szép, illetve a többi ami màr feliratos...Ask ve ceza, anne stb...

2018. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Néztem a Végtelen Szerelem című sorozatot,de nem sokkal a vége előtt abba hagytam, mert tényleg végtelen, nyújtották és sok volt benne a dráma stb.


Most az Asi című sorozatot nézem és nagyon tetszik, nagyon szép szerintem. Egy hete kezdtem el és már a 21. résznél tartok, pedig 1,5 órás egy epizód..

2018. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szia! Én néztem a végtelen szerelmet a szulejmánt es a Clónt én szem3ly szerint ezeket szeretem a legjobban
2018. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Igen, néztem a Kuzey Güneyt, a Szulejmánt és a Szultánát.
2018. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én az Elif című sorozatot nézem. Nekem nagyon tetszik, főleg mióta az egyik főszereplő a börtönben van, mert ez a legviccesebb rész.
2018. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pár napja elkezdtem nézni Az éjszaka királynője című sorozatot is, nagyon tetszik ez is. És végre nem nyújtják a végtelenségig-15x2 óra, izgalmas és happy end a vége :)

Pedig tele van drámával...

2018. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha hosszúl, csak jó legyen.:) A Szulejmàn is jó hosszan, Pl a kedvenc sorozatom, a kiralik ask 69x 2-2,5 óra, ami magyar viszonylatban 200+ rész lenne. Vagy pl az Elif, még csak a 2. évadnàl tart a magyar vàltozat ,200 rész utàn valamivel, de eredetileg màr a 4. évadon túl vannak 755 résszel, Elif már ott 10 éves, megnőtt:) és jön az 5. évad is:). Kívàncsi vagyok mennyit adnak le belőle itthon...
2018. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Igen!!! Benne vagyok több facebook csoportban (Cesur ve Güzel és más tör[k sorozatok, THHFC, Török Sokk, vagy sorozatok saját oldalai), ahol feliratoznak sorozatokat (már befejezett vagy épp futó sorozatokat) meg filmeket. Imádom feliratozva nézni, a magyar szinkronhangok meg a fordítás néha nagyon rossz! Például Kara Para Ask - Piszkos pénz magyarul.

Ez az egyik legjobb sorozat, ki ne hagyd! A másik az ICERDE -Tégla vagy Belül magyarul. Izgalmas nagyon!! Nem túldramatizált:-) Nagyon ott van még a Cesur ve Güzel vagyis magyarul hülyén fordították Bátor vagy gyönyörű.. (Cesur a férfi főhős a ve ést jelent, a güzel meg mondjuk pont gyönyörű. De akkor is hülye a fordítása, ahogy a szinkronhangjai is)

Vígjáték-romantikus kategóriában a Kilarik Ask - Kiadó szerelem a csúcs!! Aztán még imádnivaló romantikusak a Szentjánosbogár, a Felső tízezer, a Rüya -Álom, a Dolunay -Telihold. A Fatmagül dráma, de jó színészekkel, a Feriha nagxon el van nyújtva, a feléig jó.. A megtört szívek nekem kuka... Az Elif már régi sztori.. Apám bűnei (4 részes csak) volt jó, csak a végét összecsapták.

Futó sorozatokat is nézek, mert egyre jobbak lesznek!!!

Fazilet asszony és lányai (Fazilet hanim ve kizlari) most volt vége Törökországban, a fordítás a 35. Résznél tart. Youtubeon fent van!

A Çukur - Gödör sorozatot is nézem a youtubeon. Már 5 rész fent a 33ból. Folyamatosan fordítják. Olyan mint az Icerde, nagyon kemény de jó sztori!!

Akkor van még az Anne - Anya ennek most fejezték be a fordítását.

Kadin- Nő Jó sztorinak néz ki!!

A Kedvenc futó sorozatom a Gödör után a Sen Anlat Karadeniz - Mesélj Fekete tenger Dráma, de nagyoooon jó!!!

Akkor most kezdték fordítani az Isztambuli menyasszonyt 2 rész van fent youtubeon meg a facen, de hatalmas rajongótábora van..

Van még az Avlu -Udvar börtönsztori. Kemény sztori, de jó a film!

Mit hagytam ki?!?! Hű de sokat néztem/nézek...

Szulejmán, Kösem nekem már 1 éve megvolt, azok sem voltak rosszak. Most fut egy ujabb kosztümös film Törökországban, Szívem hercegnője - Valamelyik szultán és egy orosz tanítónő sztorija. Jókat olvastam róla.

Élőben az Erkenci Kuş -Korai madárt követem a Star tv-n a Cesur ve Güzel és más török sorozatok facebook csoporttal együtt. Az admin fordítgatja a történéseket a rész alatt.. Nyári szerelems romantikus naaaagyon jó pasis sorozat! Ez az év nyári durranása:-)

Asszem ennyi :-) Ha szeretnél konkrét sorit nézni, akkor ezeket tudom ajánlani :-) Vagy ha van konkrét igényed - könnyed, gondolkodós, dráma, rövid, hosszú, stb - akkor írd meg és megirom melyiket ajánlom.

Jó sorozatok nézését!!

2018. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!