Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címét?

Druida8911 kérdése:

Mi ennek a filmnek a címét?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy filmet,sajnos a címére nem emlékszem.Nagí vonalakban arról szólt hogy volt egy srác akiről kiderült hogy valami démon féleség akik az emberek energiájával táplálkoznak vagy valami ilyesmivel és volt benne egy csaj akibe beleszeretett.A többi a srác falyához tartozó szereplő mindig egy új életet generáltak neki de valahogy mindig találkozott a csajjal,minden egyes életében.A srác egyébként azon kívül hogy nem ember még különleges is mivel egyszer megölte az eggyik társát ami rajta kívül talán csak egy valakinek sikerült mivel nem lenne szabad hogy egymás életét ki tudják oltani.A film vége felé azt hiszem egy metrón utaznak és ott harcol a srác a többiekkel akik meg akarják ölni a csajt akit szeret de ő nem hagyja.Remélem ez alapján valakinek lesz tippje vagy valami és tudom bár zavarosan írtam le de bízom benne hogy valaki így is felismeri.

2018. júl. 3. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Nem tudod véletlenül horror film volt? és a 21. században játszódik? Régi vagy újszerű film?
2018. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy a jelenben játszódik a műfajt igazából magam sem tudom :( az még rémlik hogy a film elején a srác ilyen iskolai amerikai foci csapatban játszik talán .
2018. júl. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!