Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett ez?

Melyik film lehetett ez?

Figyelt kérdés

Elég régen láttam már, nem sok mindenre emlékszem belőle de arra igen,hogy elég csavaros volt.

Volt benne egy fiatal csaj.Azt hiszem egy zsaru kérte, hogy segítsen neki elkapni egy bűnözőt.

Ez a fickó állandóan plasztikáztatta az arcát,hogy sose találják meg.Kaméleonként volt képes változni ,és lehetetlenség volt rátalálni,mert a személyiségét is változtatta.

A csaj belement,hogy segít a rendőröknek mert ez a bűnöző a volt szerelme volt,aki azt hiszem átverte.Talán így akart rajta bosszút állni.

Közben beleszeretett abba a rendőrbe akivel együttműködött.

Valami ilyesmire emlékszem belőle.A címe talán egy név lehetett.


2018. júl. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem erről a Sakál ugrott be.

De ott pont fordítva van, Richard Gere-t kérik fel, hogy segítsen elkapni a bűnözőt Bruce Willis-t ő volt a sakál.

2018. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez nem a Sakál lesz. :) Ebben a főszereplő csaj egy barna hajú színésznő volt, szerintem ismert lehet de fogalmam sincs mi lehet a neve :D
2018. júl. 3. 21:55
 3/7 Liki István ***** válasza:
Szerintem ez a Sakál Napja című film.
2018. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló köszi de nem ez lesz az sajnos. :(

Maga a film nem történelmi hátterű volt,úgy emlékszem.

Mindenesetre zöld kezet adtam mindkettőtöknek. Köszi a tippeket. :)

2018. júl. 4. 17:10
 5/7 Liki István ***** válasza:
Szerintem én sem pont a Sakál napjára gondoltam, hanem a Sakál Árnyékára. Ha jól emlékszem ebben is Carlos a terrorista és egy hasonmását szervezik be, hogy elkapják. A csaj pedig ha jól emlékszem összejön az "ál" Carlossal.
2018. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a Sakál Árnyékának de sajnos ez sem az :(

Mindenesetre köszi még egyszer a segítséget :)

2018. júl. 4. 22:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Anthony Zimmer
2022. dec. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!