Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto chunin vizsga?

Naruto chunin vizsga?

Figyelt kérdés

A chunin vizsgánál Narutoék olyan 12-13 évesek lehettek.

Mi lett volna szerintetek ha Itachi is a 13 éves énjével ott lett volna köztük.

Összekerült volna mondjuk 1v1 be Gaara val,vagy Neji vel,Sasukeval,Narutoval, akárkivel.Mi lett volna szerintetek.

Itachinak ugye 13 éves korában már mangekyou ja volt.És legyőzte a Yondaime Mizukagét is.

Ilyen szempontból sokkal erősebb a 13 éves Itachi az egész hóbelebancnál akik ottvannak a chunin vizsgán,még a hokagénél is,nem?



2018. júl. 6. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A chunin vizsga nem az életkortól, hanem a képességektől függ, Itachi 10 évesen tette le a chunin vizsgát, 11 évesen már az ANBU tagja, így 13 évesen már sokkal komolyabb szinten állt, mint azok, akik csak akkor próbálkoztak meg a vizsgával (az akadémiát 7 évesen végezte el, míg Narutoék csak 11 évesen, ebből is jól érzékelhető a köztük lévő különbség), így valószínűleg ha egyidősek akkor sem kerültek volna össze a vizsgán. Persze ehhez hozzá tartozik, hogy akkor még más idők voltak, egész fiatalon is háborúba küldték az ügyesebb ninjákat, de Itachit amúgy is mindenki kivételes tehetségnek tartotta mindettől függetlenül. Ezért azt gondolom, hogy Itachi számára 13 évesen senki sem lett volna ellenfél a résztvevők közül, bár a naruto világában volt azért példa meglepő győzelmekre (pl. Neji és Naruto harca a chunin vizsgán ha reálisan nézzük Neji győzelmével kellett volna záruljon szerintem), de akkor is az a véleményem, hogy Itachi ott verhetetlen lett volna.

Szerintem a hokagét 13 évesen talán még nem tudta volna legyőzni, bár a 3. hokage képességeivel annyira nem vagyok tisztában, de szeretem azt gondolni, hogy mindig a falu vezetője a legerősebb ninja is egyben még ha tudom is, hogy ez nem mindig van így, de azt kétségtelennek tartom, hogy a 3. hokagét Itachi ereje csúcsán simán legyőzte volna (Orochimarut is legyőzte, ő meg a 3. hokagét győzte le, ezért is lenne logikus, hogy Itachi erősebb nála is), de mondom, ez már tényleg csak saját vélemény meg feltételezgetés :D

2018. júl. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze,tudom,hogy nem kortól függ.

Mondtad , hogy volt meglepő harc,a Neji Naruto összecsapás,de szerintem naruto még akkor is ha Kurama előtör belőle ,akkor sem bírt volna el a mangekyou val.Sem a susanoo val,nemdebár?Meg igazából más sem.



Itachi az egyik kedvencem félreértés ne essék,tudom , hogy igazából nem akarja bántani Narutot,de ha mégis úgy lenne ,hogy ő ment volna Pain helyett konohába,akkor Naruto mit csinált volna a susanoo ellen? Úgy ,hogy Itachi nem beteg se semmi baja,sőt ereje tejében van.

2018. júl. 9. 00:20
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze Pain is már más tészta,ő nem tudta kihasználni a Rinnegan teljes erejét,mert nem ő volt a jogos tulajdonosa.

Madarának 2 perc se kellett volna,hiszen ő fél szemmel csapta le mind a 9 Bijuut.

(Most s Naruto Pain harcól beszéltem)

:D

2018. júl. 9. 00:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint érted ,Na meg ugy az egészről,hogy mi lenne ha,de gondolom érted
2018. júl. 9. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Irachi fan? :D

Itachi az egyik legjobb karakter de 13 évesen nem tudta volna legyőzni a sandaimét orochimaru is azért tudta legyőzni mert már öreg volt meg az hogy me let volna ha itachi épp és egézséges az olyan mint ha mi let volna ha narutonak byakuganja let volna itachi erős volt de akkor ott naruto vs pain harc ban naruto elég erős volt hogy legyőzze paint igaz kapott egy kis segítséget de én ugy gondolom hogy itachi és pain egy szinten lehetek mivel itachi és még nagato is beteg volt meg itachi mint shinobi erős volt de nem tudot tul jutni azon a szinten mint naruto ő szinte hatással volt az összes szereplőre

2018. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még nem volt Mangekyou-ja. Shisui halálakor ébresztette fel, és ez nem 13 éves korában volt. Na mind1.
2018. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De,akkor volt.

8 évesen lett Sharinganja 10 évesen lett Chunnin,és 11 évesen Anbu alaukalatot vezetett.

És 13 éves volt mikor Konohakagure parancsba adta ,hogy ..........

2018. aug. 5. 00:20
 8/10 A kérdező kommentje:
És Shihui akkor volt kb 15-16 éves
2018. aug. 5. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Narutoban a korokkal és az időszámítással sok gond van, na meg a párharcokkal, realitással, stb.

Először is. Itachi nem győzte le Yagurát, Yagura túlélte - egyébként ez egy filler, tehát nincs nagy köze a valódi szálhoz. Yagura egyébként bitang erős, főként a saját tükörvíz technikájával (biztos nem így hívják), amivel minden jutsut - kivéve genjutsut - lekopizhatott. Tudta irányítani a 3 farkú teljes erejében, emelett a korallütés technikája is taijutsuban rendkívül erős (ezt sem így hívják). Elég fiatalon lett mizukage, tehát, ha akkora szerepet kapott volna, mint Itachi, akkor szerintem ő is mindent nagyon hamar elvégzett. A többi részben nevetségessé tették, sajnos...

Szerintem egy Itachi vs Neji harc érdekes lett volna, de ugye Itachi - ha egyforma korban nézzük Nejivel - jóval előrébb volt. Neji jó eséllyel indult volna a technikája miatt, de Itachi erősebb, ez tény.

Ui.: A Narutoban sok a realitással ellentétes sztori alakulás.

2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen nem ölteeg,csak legyőzte.

Ha jól tudom Obito és Deidara kapta el.

Itachi egy legenda

2018. aug. 7. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!