Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mostanában megint elkezdtem...

Mostanában megint elkezdtem nézni A lyokó kódot és lesz-e még évad belőle a lyokó kód evolucio után? Tudom sok idő telt el, de ha valaki letudná írni azt megköszönném.

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:52
 1/3 Pombe válasza:

Kérdező: "A lyokó kódot és lesz-e még évad belőle a lyokó kód evolucio után?"


Ezt mondja a sorozat?


Virtuális világot csak úgy feltételezhetünk, ha van valós is.


A valós világban továbbra is lesz valós szaporodás? Lesz genetikai változatosság? Vagyis nem tökéletes klónok fognak virtuális világban élni? Lesz olyan valós változat, aki jobban tud érvényesülni a virtuális világban a valós tulajdonságai miatt, ami okán esetleg több utódja lesz, és... stbstb?


Na, ha igen, akkor remélem lesz olyan Lyokó kód új rész, ahol a sorozat szerzői között megjelenik végre egy olyan ember, aki érti is, hogy miről szól a biológiai evolúció, és elnézést kér ezért az igen szakbarbárosra sikeredett mondatért... :)

2018. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pombe válasza:

"lyokó kód evolucio"


Ja... vagy ezt így egyben kell érteni?


Mert így viszont értelmes... párdon! :(

2018. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gamer80 válasza:
Sajnos nem lesz ):
2019. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!