Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem tiniknek való...

Tudnátok nekem tiniknek való sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Végignéztem már a Pretty Little Liarsot, és eléggé tetszett. Mosy nekifogtam az American Horror Storynak is, ès azt is imádom, csak mostanában nem volt kedvem nézni horrort és ezért nekifogtam a Riverdalenek, amit pár nap alatt be is fejeztem, és nagyon nagyon tetszett. Kedvencem lett, csak sajnos csak 2 évadja van, emiatt sorozat nélkül maradtam. Tudnátok a Riverdalehoz hasonló sorozatokak mondani? Amiben sok romantikus jelenet van, de azonban nem unalmas. Legyen benne egy kis szerelem, misztikusság, ami megvan a Riverdaleban is
2018. júl. 11. 23:19
 1/5 TROLL4EVER ***** válasza:
Nemtudom mit láttál, de azért leírok mindent amit tudok... Teen wolf, 13 reasons why, Gossip girl az utóbbi kettőben nincs feltétlenül misztikum... Tudom nem kérted de írok pár vicceset amiket én nagyon szeretek és csak ajánlani tudom, ha esetleg nem ismered... Agymenők, Így jártam anyátokkal, Született feleségek, Jóbarátok, A kondom el van vetve ééééssss azért írok még pár nyomozósat, vagy hogyhíjákezeket... NCIS, Hawaii Five-0, Mindörökké, Mentalista, Castle
2018. júl. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stranger things

Beyond

Odaát

2018. júl. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, belenézek:)
2018. júl. 12. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Elcserélt lányok - nem misztikus

The lying game - a pll írója írta ezt is

A scream sorozat nagyon hasonló a riverdale 2. évadához, de ez horror.

2018. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira frissek, de jók:


Buffy, a vámpírok réme (illetve Angel)

Roswell

2018. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!