Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én szerintem nagyon...

Csak én szerintem nagyon túlértékelt a bosszúállók végtelen háború?

Figyelt kérdés
Teljesen logikátlan az egész(thanost többször is meg lehetett volna ölni és miért nem vágták le a karját pl. strange és ezeken kivül egy nagy csomó lehetőség lett volna de hopp ez direkt igy lett tervezve, mert strange külön idősíkokat nézett és ezen kívül egyik megoldás sem lett volna jó :D bár amúgy kíváncsi lettem volna, hogy ha mantis el altatja es úgy vágják le hirtelen a karját mi is történt volna de mindegy Russoék agyában biztos létezik az a pár millió lehetőség... ja nem) meg a disney most sem igazán mellőzte a gyerekességet, bár fejlődött sok karakter és meg is halt DE egyszerűen nem volt akkora súlya a haláloknak én szerintem. És imdb 8,7 szerintetek megérdemli ?
2018. júl. 13. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem szerintem is
2018. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%
Szerintem abszolút meg, egy látványos izgalmas akciodús mozi, nagyon jól össze lett rakva szerintem. Viszont nem is csinálhatták volna másképp mert ugye két részes lesz és valahogy meg kell ismerni Marvel kapitányt. :D
2018. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi ujat nem mutatott :D
2018. júl. 13. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudod, hogy le tudják vágni a karját? Lehet alapból sem bírnák, ahogy Hulkét sem. Amúgy meg ilyen hülyeségen fent akadni. Szerintem is nagyon jó lett. Megérdelmi a helyezését, főleg a vége miatt, mert pont ezzel húzott újat! (Még ha tudjuk is, hogy nem mindegy így lesz)
2018. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vasember egyszer megvágta az arcat és fojt belőle a ver szóval nem egy kriptoni genetikaja van... Milyen szempontból hozott ujat a vége ? xd
2018. júl. 14. 01:35
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem jó volt, nekem tetszett. Tényleg vannak benne bakik, de képregényfilmhez képest ott van a szeren.
2018. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ne érzed magad egyedül. Nincs okod emiatt magadat meghurcolni és a társadalomtól kivetettnek érezni magad.

Biztos lesznek még barátaid és boltban is ki fognak szolgálni, de még munkát is kaphatsz, ha neked nem tetszett.

Én is kapok munkát és beszélnek velem emberek is, pedig nem nézek Marvel filmeket.

2018. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igen csak láthattad Straknak mekkora erőfeszítés volt az a csepp vér...
2018. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem megérdemli maximálisan.. lehet ha levágják a karját rosszabb történik.. nem tudhatjuk.. am meg annyi szereplőt úgy elhelyezni,hogy mindenkinek jusson szerep és ne legyen az, hogy valakit alig lássunk szinte ne legyen elég nehéz szerintem nem csak az apro bakikon kell fennakadni hanem abba is belegondolni, hogy most találkoztak először az őrzők a bosszúállókkal végre kiderült, hogy mire kellettek thanosnak a kövek stb am thanos gondolkodásmódját én sem értem de az, hogy nem mutatott semmi újat az tévedés ugyanis ez volt az első amikor a bosszúállók vesztettek (már ha az amerika kapitány-polgárháborút nem tekintjük) ami hatalmas áldozattal járt nem egy kettővel hanem a fél univerzummal...
2018. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett. Valahogy tetszett benne az, hogy majdnem minden marvel hőst beletettek. Hangyát megemlítették, nekem már az is elég volt, mert volt vagy 18 másik hős. Tényleg vannak benne számomra is logikátlanságok, de akkor is tetszett. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a következő részben. Remélem nem haltak meg a hősök akik eltűntek, úgy vagyok vele hogy nem nyírnának ki ennyi hőst, szóval szerintem nem fognak meghalni. Rohadtul megijdetem, hogy Tony meghal... De nem így volt szerencsémre :D Valahogy az nem jött be, hogy a galaxis őrzői is benne voltak. Egyik sem szimpatikus. Az a pasi szúrta el az egészet, mert megütötte Thanost. Nekem 9/10
2018. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!