Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead: Ti abbahagyn...

The Walking Dead: Ti abbahagynátok a sorozatot, ha meghalna a kedvenc szereplőtök, vagy szereplőitek? Mi a véleményetek a sorozatról? Milyen részt látnátok szívesen? SPOILER + hosszú

Figyelt kérdés

Többes számot úgy értem, hogy pl. Meghalt Carl, de még ott van Rick.


Olvastam valahol, hogy a 9. évadban, ki tudja mikor, miért és hogyan, meghal Rick, utána pedig Michonne veszi át a helyét. A lényeg, hogy meghal. Megmondom őszintén, én a 7. évad elejét talán még néztem, néhány részt, de utána olyan szinten borzalmasnak találtam, hogy minden más izgibb lett. Ettől független a sorozat történéseit követem, csak nem a sorit részről részre.

Inkább a régebbi évadokat szeretem, 1-4, talán még az 5, határeset a 6...


Visszatérve, ha Rick meghalna, és ha nézném, mert gondolkozok rajta, hogy behozom a lemaradást, de közben bekövetkezne ez, akkor szerintem én végleg annyiban is hagynám. Rick és Carl a kedvenceim. A sorozat elején szurkoltam, hogy anyuci pici fiacskáját falja már fel valaki, csak ne vinnyogjon tovább mint egy kislány az anyja szoknyája mögött, aztán felnőtt, szuper karakterré vált akinek szurkoltam, ne történjen meg... erre, köszöntem szépen, csak meghalt. A viszonylag kezdeti karakterekből egyre kevesebb van, amit sajnálok, mert néhány kivétellel ameddig én láttam, egyre rosszabbak az újak. Lehet ezzel egyedül vagyok, de nem éreztem a 7. évad elején sem már azt a varázst, amit néhány évaddal azelőtt igen. Voltak ott is konfliktusok, ember vs. ember, mégsem éreztem, hogy csak arról szólna, mintha a halottak nem is lennének.


Amúgy Rick-nél sok olyat láttam amit baromságnak gondoltam, esetleg egy megnyilvánulása, de ettől még, kövezettek meg érte ha akartok, akkor is nekem ő a főszereplő. Illetve még azt szívesen néztem volna ha Carl veszi át a vezér szerepet, Rick pedig úgymond visszamegy a kezdetekhez meg ilyesmi mielőtt meghal, szóval megváltozik egy picit. Michonne karakterét is kedvelem, viszont mint főszereplő, avagy vezér, nem tudnám elképzelni.


A milyen részt képzelnétek el-hez magam részéről:

Visszamenni a kezdetekhez. Ezt nem nosztalgiázásnak gondolom, hanem a városi környezetbe. A farm arra az évadra oké volt, a börtön jobban tetszett. Alexandria rövid ideig vonzotta a figyelmemet. Sokkal többet ki lehetne hozni egy városban. Oké, ez nem feltétlen igaz, de tényleg hiányolom azt a szürke környezetet.


17/l



2018. júl. 14. 18:32
 1/8 LeonScottKennedy ***** válasza:
Szerintem addig fogom nézni, amíg Negan szerepel. Jelenleg ő az egyetlen karakter, aki érdekel, hogy mi lesz a többivel, azt le se szarom, őszintén. A képregényben Negan-nek ezek után is fontos szerepe van, remélem követik azt a vonalat és nem ölik meg ilyen korán.
2018. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt olvastam, hogy elmegy a Ricket játszó színész, nem azt, hogy meghal, de persze ettől még lehetséges.


Nem tudom, én szeretem befejezni a sorozatokat, amiket elkezdek nézni, főleg ha olyan régóta nézem, mint ezt is.

2018. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Darylt bírom benne. Furcsa egy karakter :D
2018. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
én kaszáltam, majd ha látok kommenteket, hogy micsoda fordulat állt be, majd visszatérek, a szereplők irritálnak, az összesnek meg kellene halnia, persze nem az ő hibájuk hanem írók showrunnereké, elvileg ott most voltak cserék szóval akár még jó is lehetne de kétlem, Frank Darabont kéne vissza
2018. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon szeretem,kitartok a végéig mindegy mi van. Elvileg Rick és Maggie is kiszáll következő évadban,ők a kedvenceim,kicsit visszavesz a lelkesedésemből de attól még nézni fogom.
2018. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ragnar halála után is néztem tovább a Vikingeket ezt is nézem tovább.
2018. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Daryl és Rick a kedvenceim;Rick ugye most elhagyja a sorozatot,ami így már nagyon nem lesz ugyanaz,nagyon bánt,hogy nem fogjuk látni,de még követni fogom a TWD-t.Ellenben,ha Daryl-t kiírják,az nekem már megbocsáthatatlan. Akkor egy részt se nézek meg a sorozatból többé.


És milyen részeket tudnék még elképzelni? Rengeteg ötletem lenne a folytatásra,szívesen beleülnék a rendezői székbe is. :-)Pl mindenképp változtatnék a zombik viselkedésén,kiszámíthatatlanabbá tenném őket,veszélyesebbé.Esetleg bevennék a túlélők közé egy igazi tudóst,aki a zombivírust tanulmányozta,csak épp megsemmisült a laboratórium,ahol dolgozott,és ő később észrevenné a vírus mutálódását,amiről tájékoztatná a többieket is.A városi környezet nekem is jobban tetszik egyébként,és nagyobb az esélye az újonc toborzásnak is.Meg nem kell kilométereket menni Pl elemekért vagy benzinért.Persze,a városban is sok mindent kifosztottak már,mégis ott még látszólag vannak szinte érintetlen üzletek,raktárak.

2018. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Én akkor hagytam abba, amikor Eugine-ről szóló önálló kis esteket kezdtek csinálni. Baromi fárasztó lett addigra. Azóta csak az epizódok tartalmát olvasom el, meg a kommenteket, nem még nem tudtam erőt venni magamon, hogy bepótoljam a részeket. Pedig, még pár éve, iszonyatosan rá voltam függve. Emlékszem, hajnalban keltem, hogy le tudjam szedni és megnézni a legújabb részeket, utána az egész napom arról szólt, hogy mindenkivel kibeszéltem, hogy mik történtek benne. Sajnálom, hogy ezt a showrunnert, nem küldték el már évekkel ezelőtt, mert jól el tudta szúrni.


Carl karakterét, amúgy kedveltem, a színész srác, jól hozta a figurát. Szerintem visszatértem volna, ha a képregényes vonal újra felerősödik, és esetleg a srác komolyabb szerephez jut. Carl kinyírása, elvileg azért volt, hogy sokkolják a nézőket, ami kb. annyira sikerült, a rajongók java része, azóta ki is szállt. És ezzel kb. a sorozatot is kinyírták, mert a karakter halála után, jelentette be Lincoln, hogy ő is kiszáll, amivel kisebb lavinát is indított a többi színész közt.


Rick halálával egy korszak le fog zárulni. Vannak még érdekes karakterek, de egyik sem egy karakán vezéregyéniség. Talán még lesz 10. évad, de szerintem csak pár részes lesz, hogy lezárják a sztorit.


* Ez a dilettáns, ostoba, agyhalott showrunner, aki az utóbbi években így el tudta rondítani, ezt a nagyszerű történetet, meg tehet egy szívességet, és elmehet a jó...

2018. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!