Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Valakinek...

Melyik ez a film? Valakinek nem remlik esetleg?

Figyelt kérdés

Nem emlekszem mar olyan sokra belole, igazabol alig emlekszem ra. Tobb evvel ezelott lattam.

Arra emlekszem, hogy egy autoversenyzos film ami ilyen fura vilagban jatszodik. (Lehet nem fura vilag, csak en emlekszem ugy, nem tudom) De azt tudom, hogy nem egy atlagos autoversenyzos film. Fura film volt. Vagyishat nekem az volt. Es volt benne egy foszereplo srac. (Bar ezzel nem mondtam tul sokat XD)


Tudom ez nem sok amit leirtam, de ennyire emlekszem. Valaki esetleg nem tudja pontosan mi ez a film? Nagyon megkoszonnem! :)



2018. júl. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Halálfutam /Death Race/ (2008)

[link]

???

2018. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az. Egy fiatal srac volt a foszereplo, es annak a haverjai (vagy a csaladja). Es nem ugy emlekszem mintha ilyen durva film lett volna.
2018. júl. 15. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:

12es karikas volt. Tudom ezzel sem mondtam sokat.

Annyira idegesit mert akarmennyire is probalok visszaemlekezni nem megy. Nem emlekszem. Pedig erdekes/jo film volt. Izgalmas is volt es mondom egy tok fura mas vilagban jatszodott.

2018. júl. 15. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:

...akkor esetleg ez?


Szabad préda /Freejack/ (1992)

[link]

2018. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még ez ugrott be:


Need for Speed (2014)

[link]

2018. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
speed racer -totál turbó?
2018. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

IGEN!!! Total turbo, ez az!! Koszonom szepen!!

De mindenkinek nagyon halas vagyok a valaszaert. Koszonom mindenkinek! :)

2018. júl. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!