Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a Naruto Shipuuden-he...

Tudnátok a Naruto Shipuuden-hez hasonló Animéket mondani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy ugyanilyen sok izgalom, némi humor és fantasy féle (úgy értem hogy mint a chakra meg a jutsuk meg ilyenek) Nem pont ugyanúgy ahogy a Naruto Shippuuden-ben van csak hasonlóan.

2018. júl. 16. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz nincs ilyen hasonló anime, én már ki fújtam az összes részt még régebben, és kerestem hasonlóakat akkoriban de nem találtam semmit, talán ha izgalmas animét akarsz nézni akkor ott van az Attack on Titan anime abban van rejtély, izgalom bőven! De én inkább a mangával kezdeném úgy az izgalmasabb! jó szórakozást
2018. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nincs hozzá hasonló anime? Még viccnek is gyenge. Az összes neverending shounen ugyanazt nyújtja. Bleach, Fairy Tail, One Piece stb.
2018. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat !
2018. júl. 16. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek a műfajnak a neve shounen fight anime.Kezd szerintem a Nanatsu no taizai-val. 2x24 részes.Elég jó és minőségi
2018. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gamerhun01 válasza:
Kezd el a Boruto-t. Meg nézd meg a filmeket is.
2018. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Gamerhunnak: Köszi csak eddig azért nem kezdtem el a Borutot mert a legjobb barátom azt mondta hogy nagyon sz*r és hogy ne kezdjem el de akkor elkezdem. Köszi neked is !

2018. júl. 19. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!