Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánljatok nekem jó horror...

Ajánljatok nekem jó horror filmeket légyszi?

Figyelt kérdés

valami olyat szeretnék ami nemm az a tipikus vérfolyós,nem is az amin nevetni lehet,de nem is az amitol 1 hétig nem alszom:D

na tehát valami olyan horror film kéne ami erősséget tekintve aközepes és a nagyon fosatós határán van. nagyon megköszönném ha írnátok!



2018. júl. 19. 17:28
 1/2 anonim válasza:

A bujocska.

Ez egy horror-thriller. Nem olyan felelmetes, inkabb elgondolkodtatos agyalos film nagy csattanoval a vegen.


Viasztestek. Ezt mar regebben lattam es nem is lattam a teljes filmet, de amit lattam belole az alapjan azt tudom mondani, hogy nem felelmetes.


De a bujocska az a tuti jo film.

2018. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elozo vagyok, ja es meg egy film!

A godor

Ez nem horror inkabb thriller, de lehet rajta izgulni es gondolkodni. Ez is egy erdekes film es szerintem nagyon jo nekem nagyon tetszett.

2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!