Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani ennek a...

Megtudnátok mondani ennek a retro horrornak a címét?

Figyelt kérdés
sziasztok, nem sok mindenre emlékszek a filmből, de próbálom minél jobban leírni amire emlékszek. Még gyerek koromban láttam a filmet vhs-en, pár éve keresem de fogalmam sincs mi lehet a címe. Egy emberről szól aki talál valamilyen kütyüt, ami ráragad az arcára és amitől valamilyen ruhája lesz, az arcán illetve az álla körül van rajta két valami amin keresztül lélegzik talán, de az megragadt, hogy ott levegőt fúj ki. Éjszakánként ilyen emberből átváltozott szörnyek ellen harcol...valami olyan rémlik, hogy az egyik ember valamilyen rovarrá változik át benne, de nagy rovarrá. Tudom nagyon kusza amit leírtam, de csak képekre emlékszek. Hátha valakinek ennyiből is beugrik. Előre is köszönöm.

2018. júl. 19. 22:24
 1/5 HalkHogen ***** válasza:
Nem A légy c. filmet mostad össze egy másikkal esetleg?
2018. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rákerestem a légy című filmre de nem az
2018. júl. 19. 23:29
 3/5 A kérdező kommentje:
több ember is átvoltozik "szörnyé" benne...de az egyik ember nem "jól" változik át és ilyen csótány szerűség lesz belőle
2018. júl. 19. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Guyver: A szuperhős (Guyver: Dark Hero, 1994)
2018. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2018. júl. 29. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!