Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a gond a Jurassic World...

Mi a gond a Jurassic World Bukott birodalommal?

Figyelt kérdés

Én elfogult vagyok és amúgy sem vagyok egy kritikus típus.


De nem értem, hogy miért húzzák le ennyire az emberek.

Nem az a baj, hogy lepontozzák vagy, hogy nem tetszik sokaknak, hanem a konkrétumok hiánya.


Ezersze hallottam már, hogy rossz, de azt nem, hogy miért.

Ha kifejtenétek többen is, azt megköszönném, de konkrétumokkal.


2018. júl. 20. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak benne hibák, de a lehúzók többségének fingja sincs a filmről.

Amúgy pont, hogy szerintem nem húzzák le olyan sokan. Az igazi Jurassic park rajongóktól azt hallom, hogy a legjobb rész az első Jurassic park óta. A többiek véleménye meg nem sokat számít.


Vannak benne hibák: pl. a vértranszfúzió két faj között egy baromság.

Vagy logikai dolgok, mint pl. a Jurassic world-ben a mosasaurus medencéje nem volt összekötve az óceánnal, a Fallen kingdom-ban pedig már össze vannak.

Ezek a dolgok zavaróak és azok a kritikák érthetőek is.

2018. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
53%

Agyat nem vártam a filmtől.. nincs is neki.

De néha már kínosan hülye.

PL: Az Indoraptor ablakos mutatványa.. laza jelenet de szerintem inkább egy lebegő pedofil reptiliánt láttam mint egy raptort. :D


Nekem a kislánnyal pl nem volt bajom. A horror jelenetek is tetszettek [bár irdatlan nagy fszság volt az összes] de könyörgöm ez egy Jurassic "park" film.. hol voltak a jószágok belőle? Baromi kevés volt..


Ezt leszámítva én elvoltam vele.

2018. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
És van egy amitől az összes Jurassic Park filmben hülyét kapok: Mi ez az istenverte kamerasztulás? Szerencsétlen T-rex meglát egy kamerát és egyből elkezd pózolni... miért? XD
2018. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket! Én is úgy voltam vele, miután kijöttem a moziból, hogy az első után ez a legjobb. Bejött a horror stílus - ezzel kapcsolatban is hallottam kritikaként azt, hogy teljesen elüt az első a második felétől. Ami engem nem is zavart, hiszel az előbbi egy sziget, az utóbbi petig egy szűk belső tér, még passzolnak is egymáshoz a stílusok.


#1 A medencés rész nekem is feltűnt, engem is zavart kissé, de az a helyzet, hogy utólag inkább az első (world) részt kellett volna úgy megcsinálni, hogy kapcsolódjon az óceánhoz.


A vértranszfúzióra pedig adnak választ, háromujjú legyen. :D Hogy ez mit befolyásol azt nem tudom, de elhiszem, hogy baromság. Bár ezek az állatok "készítve" lettek, ha akarnák még meg is magyarázhatnák, hogy lehetséges.


#3 Kivétel a Jurassic Park III, ott megmurdel. :D Ott a Spinosaurus pózol.

2018. júl. 20. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, az is biztos hogy ez az első, hogy egy kislányt kerget egy kastélyban egy dinó. Utánna meg amikor a háztetőn volt az ultra raptor, na azon kiégtem. Nem Tudom hogy vagytok vele, de én olyan jót nevettem rajta, meg azon is, amikor az ember a liftbe megy, és ott vannak az emberek. Szerintem jó volt, és nagyon várom hogy mi lesz a következő részben. Elszabadult dínók, érdekesen hangzik :)
2018. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!