Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem hü lye az...

Csak szerintem hü lye az Andrea a Walking Dead ben?

Figyelt kérdés

1.Jobban megbízik egy olyanba, akit akkor látott életében először csak azért, mert szépet mondott neki, mint akivel 8 hónapot töltött kint egyedül és láthatóan jól képzett, tapasztalt, megtudja magát védeni egyedül stb.

2.Amikor Michonne bebizonyítja Andreának, hogy a "kormányzó" egy ro ha dt nagy pcs, látja az akváriumos fejeket, azt, hogy hagyja ott rothadni a lányát bezsákolva, láncra verve és a beteg emberek "buliját", még akkor sem fogja fel, hogy ez egy ba rom.

3.Amikor titkolózik előtte, majd rájön, hogy a volt csapata embereit fogta el és verette meg, csinált velük ocsmányságokat, akkor is a "kormányzó" kocsijába ül be.

Szerintem ezek után megérdemli, amit a végén tett vele az a szem ét láda. Komolyan egy 6 évesnek több esze van.

Ti hogy látjátok, van erre "magyarázat"?



2018. júl. 24. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én alig vártam, hogy meghaljon. Ügyvéd létére buta volt nagyon
2018. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira megtetszett neki a hely, hogy nem akarta elengedni még ezek ellenére sem. Amúgy tény, hogy egy idióta volt. Ha úgy nézzük az összes többi sem túl okos. Nyomorult Carl is... "Ne menj ki Carl! - OK" Erre kiment, azt lett ami lett. Agyam elmegy az ilyenektől. Meg megkeresem ezt meg azt mikor megbeszélik, hogy nem mászkálnak külön... Szóval mindegyik szereplőnek van ilyen húzása. Szóval talán mindenki ilyen. De Andrea az kiváltképp, ahogy neked is feltűnt.
2018. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sokan csináltak bátor hülyeséget, de amikor újra és újra elköveti ugyanazt a hibát, szóval ez már nekem sok volt. Leginkább az, hogy oké, vágom, hogy nagy reményeket fektetett az új városba, de amikor látja, hogy lassan minden csak egy nagy hazugság lesz, akkor miért nem látja be végre, hogy nem az, aminek látszik? Hogy többre tart egy hazug embert, csak azért mert minden szépet, jót ígérget neki, amiből semmi sem igaz, hazugságot hazugságra épít, mint az a kis család, aki a kezdetektől vele volt jóban, rosszban, összetartva, közös erővel érték el azt, amit.

A végén már azt se tudtam kihez "hűséges", annyira ment a kormányzó után, mint egy pincsikutya.

2018. júl. 24. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:

van magyarázat.

az eredeti csapattal vagy misonnal csak kényszerűségből volt együtt a túlélés miatt,nem pedig azért mert kedvelte őket.

míg a kormányzó a saját választása volt.

vagyis nem kötődött érzelmileg túlzottan hozzájuk csak nem volt más választása.

amint lett más választása azonnal azt próbálta be.

2018. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a képregényeket.Ott az egyik legjobb karakter,teljesen más utat jár be mint a sorozatban.Ott tényleg borzalom.
2018. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!