Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok jó sorozatokat amiket...

Írnátok jó sorozatokat amiket sokan néznek?

Figyelt kérdés
Tehát ilyenek: The Walking Dead, Trónok harca, Vikingek, amik sikeresek és népszerűek és lehetőleg újabb darabok, de ha van jó, lehet régebbi is...

2018. júl. 25. 03:42
 1/9 anonim ***** válasza:
The 100,Odaát, Stranger Things amiket én magam nézek és népszerűek is
2018. júl. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a 'népszerűség':a szolgáló lány meséje,Humans,V mint vérdosszú,Trueblood,Z mint zombi,Időutazók,Brown atya kalandjai,Westworld
2018. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teen Wolf, Vámpírnaplók, The Originals, Once Upen A Time,
2018. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 he84 ***** válasza:

Kissé fura, hogy attól függően válogatsz, hogy sokan nézik-e az adott sorozatokat. Nem mindegy melyiket nézik sokan? Az lenne a lényeg, hogy neked tetszik-e. Ettől még ajánlok pár általam kedvelt sorozatot nézettségtől függetlenül, amik most eszembe jutottak:

Rex felügyelő, Sliders, Futurama.

2018. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Preacher
2018. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsóelőtti: Rex felügyelő, Sliders?


Ez komoly? 😂


Én imádtam mindkettőt amikor ment a tévében de itt jelenleg is futó sorozatokról van szó.Ami nem 10 meg 20 éve ment.De azért zöld kéz megy😁

2018. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
királyak vagytok! pont ilyenekre gondoltam! :) Mindet felvettem a listába, és jöhetnek még!!!
2018. júl. 25. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Történelmi sorozatok:



[link]



Fantasy/Sci-Fi/ Horror sorozatok:



[link]



Krimi sorozatok:



[link]

2018. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Jó lenne ha nem kötekednél 6-os válaszoló, na meg én a kérdezőnek írtam. Én nem feltételekkel írok, hogy újabbak-e, sokan nézik-e, mondtam is hogy fura. Régebbi sorozatok is lehetnek jók és a kérdező is kedvet kaphat hozzájuk akár. Majd ha a kérdezőnek nem tetszik, akkor ő megmondja, ennyi az egész!
2018. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!