Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a The...

Szerintetek mi lesz a The Originals utolsó részében?

Figyelt kérdés

SPOILER

Mi lesz a sorozat vége szerintetek? Ma láttam a 12.részt, és nagyon izgatott vagyok. Klaus szerintem meghal, hiszen Hope sorozatának is a Legacies, azaz Örökségek lesz a neve. Pedig én nagyon szurkoltam Klausnak és Carolinenak... Lehet, hogy Klaus valóban meghal, és Hayley-vel találkoznak a túlvilágon. Elijah, Freya, Rebekah és Kol pedig új életet kezdenek szerintem, Nik nélkül... Nagyon remélem hogy izgalmas finálé lesz, és jó befejezést kap a sorozat, bár nagyon fog hiányozni!

Szerintetek mi lesz a sorozat vége? :)



2018. júl. 29. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni,mert még nem tartok az 5.évadnál, de nagyon remélem, hogy nem hal meg Klaus. Még mindig nem tudtam feldolgozni a Vámpírnaplók véget és Stefan halálát, Klausé főleg nem menne, mert nagyobb kedvencem.
2018. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem tudtam feldolgozni Stefan halálát, és Klausé se lenne könnyű, de valamennyire jobban szerettem a Stefan-Damon testvérpárt, mint a Klaus-Elijah-t, így Klaus halála kevésbé fájna. Meg ő már élt 1000 évet. De imádom őt, és nem akarom hogy meghaljon:(
2018. júl. 30. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mennyire voltatok elégedettek a végkifejlettel?
2019. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!