Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc "házatok" a...

Melyik a kedvenc "házatok" a trónok harcából, és miért? Illetve a család minden tagját kedvelitek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Targaryen. Igaz egyedül Daeneryst szeretem abból a házból, de ő a favorit. :D Meg a Starkokat is bírtam. :)
2018. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A Baratheonok.

Stannis tökös volt, keménykezű és jól állt neki ez a szerep. Utána a Lannisterek.

2018. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
LANNISTER <3
2018. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%
Tyrellek,leginkább azért, mert Loras a kedvenc szereplőm, valamint a család többi tagja is nagy részt szimpatikus pl. Olennanak sok vicces megjegyzése van.
2018. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

A Martell a kedvenc házam. Azért, mert eléggé nyitottak és nem ítélnek el másokat. Azon kívül nekik van az egyik leghumánusabb főuruk Doran Martell személyében. Családon belül is talán a legösszetartóbbak és nem csak a nemesek, de az egyszerű polgárok érdekeit is figyelembe veszik.

A másik, hogy ők értenek a legjobban a mérgekhez és sok fűszeres kaját esznek, amiket imádok.

A családból mindenkit kedvelek, szigorúan a könyvek alapján csak természetesen.

A sorozatban egy rakás trágya az egész és közük sincs a homokgyíkoknak az igazi Martellekhez.

2018. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a legtöbben, én is nagyon nagyon szimpatizálok a Starkokkal, annyit szenvedtek már külön-külön, és annyira jó együtt látni őket újra (remélem a könyvekben is valami hasonló fog történni), hogy kénytelen vagyok őket mondani. Viszont hozzátenném, hogy a legkomplexebb karakterek és a legjobb háttérsztorik mind a Lannistereknél vannak, szóval ha nem is ők a kedvenceim, de mindenképp a legérdekesebb család, akikkel kapcsolatban mindig borzasztó kiváncsi voltam/vagyok, hogy mi lesz velük.
2018. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Lannister, Cerseien kívül mindenkit bírtam.
2018. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!