Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni? Egy filmet...

Tudnátok segíteni? Egy filmet keresek amit Kb 5-6 éve láttam ezt a filmet azóta se tudtam rájönni a címére

Figyelt kérdés
A film egy lányról szól aki terhes,és egy nagy házhoz megy ahol van egy közepkorú (50év körüli nő) a ház nagy volt kórház szerű,vagy mint egy árvaház,a nő titkolózott,a lány hallott hangokat ezért próbált ra jönni hogy mi lehet és honnan jöhet a sok gyerek hang,(sajnos nem mindenre emlékszek) a nőnek voltak kis macskái amiket egyik nap egy fekete szemetes zsákba rakott és a kertben lévő kútba dobta őket,a lány természetesen megtalálta amikor vizet mert a kútból,aztán csak arra emlékszek hogy találkozott egy csomó halott gyerekkel,közbe nőtt a hasa a baba miatt de titkolta,a végén úgy halt meg a lány hogy egy nagy szobába volt,ahol volt egy csomó kis gyerek (akik valószínűleg szellemek) és be indult a szülés,a gyerekek próbáltak segíteni,megszült,majd bele is halt a lány. Sajnos csak ennyire emlékszek.

2018. aug. 1. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] talán ez az?
2018. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm lehetséges :D mihelyst be lesz kötve a net letöltöm és meg nézem,habár utána néztem és pont azok a jelenetek nincsenek sehol amiket leírtam meg emlékszek de hátha,azért köszönöm
2018. aug. 1. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Habár tényleg volt egy lány és annak voltak kismacskái akiket az idős nő megölt
2018. aug. 1. 17:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Kezd rémleni valami,szerintem ez az :o
2018. aug. 1. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
megmondom őszintén nem láttam a filmet,de leírás alapján ezt dobta a gép :)
2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi :D am hogy kerestél rá? En már annyi féle képp kerestem rá.. de semmi...
2018. aug. 1. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
angolul :D komolyan!terhes fiatal lány árvaház horror
2018. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. erre nem is gondoltam :o
2018. aug. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!