Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatfüggők! Ti hány sorozat...

Sorozatfüggők! Ti hány sorozatot néztetek ki nyáron, és mennyit terveztek még?

Figyelt kérdés
Leírnátok miket néztetek?
2018. aug. 1. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkaügyek 2x néztem meg még egyszer tervezem

Tűzvonalban 1x néztem meg

Jim szerint a világ 1x néztem meg még egyszer tervezem

Csengetett mylord? 1x néztem meg még egyszer tervezem

2018. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dátum szerint nem tartom nyilván, de megpróbálom felidézni a nyarat:

-Once upon a time 7. évadba belekezdtem, de 5 rész után kasza, nézhetetlen.


Ami véget ért és befejeztem az utolsó évadát:

- Born to kill, Dag (norvég), Decline and Fall, Powerless, P'tit Quinquin (francia), Sweet Vicious, The City and the city, The last man on Earth, The middle, Workhaholics


Aminek az utolsó leadott évadát befejezték és még be van rendelve új évad:

TBBT, Family Guy, Ozark, Inside no. 9, Shameless, Survivor Australia, Survivor New Zealand, Survivor a 35. évadig, American ninja warrior 5. évad, Sasuke (az eredeti japán ninja warrior)a 29. évadig, Sznobjektív, The Amazing race a 30. évadig, The Good place, Killing Eve


Amit jelenleg nézek napi szinten:

American ninja warrior további évadai, Sasuke további évadai, Kroll Show, Barry, Naked Attraction, és a Powerpuff girls 2016-os verziója, DTK: elviszlek magammal


570 darab különböző sorozatot követek jelenleg, itt egy lista mivel egyszerűbb berakni mint darabra megszámolni hányféle kategóriában hányat nézek/néztem (kattintásra nagyítható)

[link]

2018. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!