Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért rontották el a Tóth...

Miért rontották el a Tóth János 2. évadát ezzel az Emese szereplővel?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért szekálja folyton Tóth Jánost ez az Emese... Egy jó évad lenne, ha nem lenne benn ez az idegesítő nő. Miért szekálja folyton Emese? Miért rakták a sorozatba egy ilyen idegesítő szereplőt?

2018. aug. 3. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Emese a második legjobb szereplő. Az a helyzet, hogy János és a társai imádni valóan hülyék, de azért direkt szabták olyanra a karakterét, hogy egy kis gyerekes rosszindulat és éretlenség na meg a bűntudat teljes hiánya van azért rajta, amire várnánk kompenzálást ami humorosan felmutatja, hogy ez nem a "Bűn és büntetlenség". Hát, kemény vagy nem, Emesét kapta. ;-) Ráfér egy kicsit. És szerintem jól is csinálja.
2018. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ő az egyik legjobb szereplő benne, és azok a cicik a gyönyörű mellbimbókkal sokszor...hmmm :)
2018. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!