Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen doramákat?

Tudtok ilyen doramákat?

Figyelt kérdés
KOREAI sorozatokat keresek, de nem a régieket jobban szeretem a jó minőségű, modern doramákat.Magyar feliratos legyen mindenképpen a szinkronizáltakat nem szeretem mert nem adják úgy vissza az egészet. Kedvenceim: Something about 1 percent, Hwayugi. Lehet múltba vissza utazó, vagy már eleve ott játszódó, nagyon nagyon sok doramát láttam már ezért kérek itt tippeket mert már kifogytam belőlük. A fő témája a romantika legyen, de a szerelmi háromszög ami túl van már bonyolítva azt nem igazán bírom, küzdeni szoktam a nézésével, nem pedig kikapcsolódok. A szereplők maradjanak meg a 28-35-s kornál vagyis ne legyenek túlzottan idősek (öreg apó,öreg anyó), de túlzottan fiatalok sem (középiskolás mind két szereplő). Lehet fantasy benne,akció, de a fő téma a romantika.A folyamatos családi perpatvar se legyen benne túlzottan.Egy könnyed,romantikus dorama legyen egy kis sablonosság sem rossz, és pár fordulat legyen, hogy azért unalmassá se váljon. Ha lehet ne egy 40 részes inkább ez a 16-20 rész az ami még számomra nézhető. Előre is köszönöm a válaszokat! Oldalakat is lehet linkelni ha ilyesfajta doramák szerepelnek benne többségben!

2018. aug. 6. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:

49 days- fantasy, romantikus (20 rész, 2011)

Personal Taste- romantikus, vígjáték (16 rész, 2010)

The Rooftop Prince- fantasy, romantikus (20 rész, 2012)

2018. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, bár már mind a 3-at láttam :))!!
2018. aug. 6. 23:00
 3/5 anonim válasza:

i need romance3

Jealousy incarnate

healer

the heirs

strong woman do bong soon

weightlifting fairy kim bok joo

sorozatbaráton nagyon sok fent van, de sajna nem tudok most küldeni

ja Viki.com- on is sok van fent magyar felirattal

2018. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Cheese in the trap- Nekem nagy kedvenc volt

Descendants of the sun- Szintén

Age of Youth (2 évados)

Nice guy

Goblin

Így hirtelen ennyi. Rengeteget láttam, és még rengeteg van a "listámon". Ha érdekel még, írj nyugodtan. (Priviben, mert itt nem valószínű, hogy észreveszem)

2018. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hajni 197 válasza:

Szia!! van még 2 nagyon jó, bár az egyikben a szereplők 40 körüliek, de hidd el h megéri megnézni... nekem ez az egyik kedvencem, a címe:A Gentleman's Dignity.

A másik szintén nagy kedvencem: My name is Kim Sam Soon, ez is szuper, mind a kettő nagyon vicces... az elsőben olyan poénok vannak h sírtam :D nagy dorama fan vagyok ha ötlet kéne még, írj. jah am. mindkettő fent van sori baráton

2018. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!