Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben van ez a...

Melyik filmben van ez a jelenet? Esetleg hol olvastam?

Figyelt kérdés

Egy ember meséli, hogy mikor a vezető helyét átadó ember (talán Usa elnöke...nem emlékszem) az utódjának adott két levelet, hogy ha bajba kerül nyissa fel az elsőt, ha még nagyobb bajba a másodikat.

Az utód bajba is került...felbontotta az első levelet, az volt benne "mindent rám kenhetsz" így is tett és megmenekült.

De újra bajba került és akkor felbontotta a második levelet: abban az állt: "írj két levelet"


2010. jún. 20. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez hatalmas! :D
2010. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem tudom, de megnézném az biztos
2010. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Filmbe nem ismerek ilyet de viccbe így hallottam:


Új vezérigazgató érkezik a kirúgott régi helyére. Mikor elfoglalja az előd irodáját, 4 borítékot talál az asztal fiókjában. Az egyikre az van írva: "Olvass el!", mígy a többire számok, 1-től 3-ig. Kibontja hát, az "Olvass el!" feliratú borítékot és elolvassa:

"Kedves utódom! Sajnos a dolgok rosszul alakultak számomra, de úgy gondoltam, segítek neked. Ha valami baj történne a cég életében, nyisd ki az 1. számú borítékot, jó tanácsot találsz benne. A másik kettő is hasonló vészhelyzetek esetére szolgál."

Az új igazgató nevet a dolgon, bedobja a fiókba és el is feledkezik róla. Eltelik fél év, mikor a dolgozók sztrájkba lépnek. A termelés leáll, a cég vesztesége napról-napra növekszik. Az igazgató kétségbeesetten töpreng a dolgon, amik eszébe jut a három boríték. Megkeresi őket, és felbontja az 1. számút:

"Ha baj van, kenj rám mindent, ettől lenyugszanak a kedélyek!" - áll benne.

Így is lesz, a dolgozók újra felveszik a munkát. Eltelik három hónap, az elégedetlenség azonban tovább nő, ismét sztrájk. Felbontja a második borítékot:

"Ezek szerint ismét bajban vagy. Kenj mindent a hatóságok gyámoltalanságára, meglátod, segíteni fog!"

Ismét sikerül elsimítani a nézetkülönbségeket, azonban a béke csak egy hónapig tart. Ismét sztrájkveszély fenyeget, emberünk felbontja hát az utolsó borítékot. Ez áll benne:

"Szerintem fogj négy üres borítékot..."


Illetve másik verzió:


Egy diktátor elődje váratlanul elhalápzik. Megörökli a posztot. Kap két borítékot. Az elsőre ez van ráírva.

"Az először gáz van, nyisd fel."

A másodikra.

"Ha másodszor is gáz van ezt is nyisd fel."

Telik-múlik az idő, mit adj Isten, gáz van. Felbontja a borítékot. Egy rövid üzenet van benne.

"Mivel meghaltam, kenj rám mindet, elviszem ezt a balhét is."

A gond letudva. Kis idő múlva, megint gáz van. Kinyitja a második borítékot. Van megint benne egy üzenet és két boríték.

"Akkor most írj te is két borírétkot..."

2010. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy filmben láttam, vagy könyvben olvastam...de inkább a film...biztos nem viccként olvastam...:)
2010. jún. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!