Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Videomania csatornájára...

A Videomania csatornájára feltöltött videók színvonala miért romlott ennyit? Részletek lent

Figyelt kérdés

Az indok a korosztályhoz való alkalmazkodás; hogy a felnőttek már nem nézik Dancsó Péter alkotásait és a gyerekeknek túl száraz lenne?


Vagy már csak feltölt valamit hogy legyen feltöltött tartalom és így nem figyel a minőségre?


Régebben maratonban néztem a videóit és jókat mulattam rajta, majd erős sajnálatot kezdtem érezni az elmúlt időszak videóinál, végül abbahagytam a csatorna követését.


Értem, annyiról van szó, hogy egy okos ember hülyéskedik, de ez pontosan mi hozta el? Mi a véleményetek?


Előre is köszönöm a kommentárokat!


2018. aug. 7. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ezernyi oka lehet.

Egyrészt igen, a mennyiség és a minőség gyakran egymással ellentétes mennyiségek. Főleg, amikor időre kell valamit elkészíteni.

Másrészt meg mindenki változik, olyan nincs, hogy valaki 10 év múltán is pontosan ugyanazt a stílust képviselje.

Harmadrészt meg lehet, hogy erre nagyobb az igény, neki pedig a nézőkből van bevétele. Ha pedig valaki ezt főállásban csinálja, azon fog igyekezni, hogy minél több legyen a bevétele.

Negyedrészt: könnyen meglehet, hogy kiégett. Emlékszel régen a "Szeszélyes Évszakok" című kabaréra? Nem hiába csak háromhavonta jelent meg. A humor nem egy olyan dolog, mint a betonozás, hogy ha kétszer annyi időt ölsz bele, akkor kétszer akkora falat felé tudsz húzni. Egy ideig lehet bírni a hajtást, de egy idő után "elapad a forrás".

2018. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"olyan nincs, hogy valaki 10 év múltán is pontosan ugyanazt a stílust képviselje."


Van egy csatorna, nem írom le melyik, mert reklámozni nem szeretnék, de "Csatlakozás dátuma: 2011. jún. 2." ; a készítője akkor is és most is ugyanazt a színvonalat nyújtja - az ő videóinál nem érzem a kiégést. Ugyaott tart, ahol Dancsó Peti, de az ő videóin képes vagyok mosolyogni, nem sajnálkozva nézem őket; és a tartalom is ugynazon alapszik mindig.


De amúgy egyet értek Veled minden szempontban és kaptál egy zöld kezet.

2018. aug. 7. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen más stílusú videókat gyártott. Elsősorban film kritikákat. Most már sok szponzori tartalom jelenik meg. Pepsi,Cinema City etcetc. De szerintem még mindig igényes és amit jó szájízzel csinált (feltehetően) . Aranyásós és a Dikh TV-s produkciós valamicsoda most is teljesen megállja a régebbiek között is a helyét. Sőt technikailag kiforrottabbak a videói minőségei. Viszont a heti rendszerességi content amit tolnia kell, 500+1 hivatalos és egyéb elfoglaltságú megjelenése is van. Legutóbb klip forgatás. Ennek ellenére is tolja a tartalmat.


Bár a minőség romlott , de annyira azért nem vészes és egy-egy olyan amit valószínűleg csinálni is szeretett videó jól sikerül.


Igazából nem tudom melyik csatornára gondolsz. De még így is videó szempontjából és szórakozáséból a legigényesebb Magyarországon.


Ha megmondod kire gondoltál össze lehet vetni a kettő delikvenst. Feltéve ha ugyanazt a célközönséget stílust szolgálja.

2018. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"De még így is videó szempontjából és szórakozáséból a legigényesebb Magyarországon."


:DDD A RetroShock kenterbeveri (igen, én viszont reklámozom ezt a csatornát).

2018. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Régi Dancsót én is szerettem, a kedvenceim azok voltak, amikor tényleg rossz filmeket mutatott be, pl. Álom.Net. Azokon őszintén tudtam nevetni és éreztem, hogy nem játssza meg magát. Aztán átment tucat youtuberbe és már egy ideje nem is követem.
2018. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene neki ilyen luxus feleségek meg cigány műsorok stb. kritizálást készíteni ezzel népszerűsítve a hulladékot amiről az embereknek nem kéne tudnia hogy létezik. Engem személyszerint nem érdekelnek ezek a videói, de tudom hogy sajnos sok illetve több embert ez érdekel ezért csinálja. Ha már elért valamit akkor ne reklámozza a szart a médiából meg más helyekről pls.
2018. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!