Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálok filmeket nézni?

Miért utálok filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Mindig elhatározom, hogy márpedig most filmet fogok nézni, de amikor ott vagyok, hogy már nyomnám az indítás gombot, mindig meggondolom magam és rájövök, hogy nem is akarom megnézni, mert lehet hogy tök béna lesz, és csak feleslegesen pazarlom az időmet, ezért inkább bealszom Van néhány jól bevált kedvencem, mint például a Columbo és ha nem az van terítéken, akkor általában elalszom. Szerintetek miért lehet ez? Más is érezte már hasonlóan magát? Kicsit bosszantó, mert a barátom meg szereti a filmeket, és én meg mindig felbosszantom maga a filmeken és inkább szundizok. :(

2018. aug. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is szerettem filmezni, de ennek ellenére nekem is volt olyan időszakom, amikor alig néztem filmeket és később már zavart, hogy mennyi alap filmet nem láttam, így elkezdtem pótolni őket.

Elkezdtem öszeírni magamnak egy listát, amiket meg akarok nézni, vagy olyat, amit ajánlottak vagy olyat, ami leírás alapján jónak tűnik, vagy oscar-díjas filmeket, amik érdekelnek.

Próbálj meg olyanokat keresni, amik felkeltik az érdeklődésedet. Ha a Columbo tetszik, akkor keress krimiket, keress akár a régebbi filmet között, mert a Columbo sem mai.

Ha ezek után sem jön meg a kedved, akkor hagyd a fenébe, ne erőltesd magadra.


Ajánlhatok párat, hátha valamelyik megtetszik.


Zodiákus

Hetedik

Remény rabjai

A tetovált lány

A csontember

2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

összeírni*

filmek*


Bocsi az elírásokért.

2018. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőszak a disznótor, ha nem akarsz filmeket nézni, nem kell, nem mindenkinek jönnek be :)


Próbálj meg esetleg teljesen random választani egyet, hogy ne legyenek elvárásaid és kellemesen csalódhass. Pl. vedd alapul az IMDB listáját, bökj rá egyre amiről nem tudszs emmit és kezdj neki, hátha bejön.


[link]

2018. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Twin Peaks
2018. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
88%
most nevess
2019. jan. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm. Okés. De min?
2019. jan. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!