Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Az"-ról lenne szó. Tudnáto...

Az "Az"-ról lenne szó. Tudnátok ötletet adni?

Figyelt kérdés

Mint fentebb is írtam, az "Az" című sztorit kellene kicsit átalakítanom,(műfaját és történetét is) úgy hogy valamit közöljön a világgal. Fontos , hogy ebből színpadi mű lenne.


Tudna esetleg valaki adni nekem ötletet ezzel kapcsolatban?Nagyon elkéne a segítség.. ://



2018. aug. 8. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet olvastad? A helyedben én azzal kezdeném.


De nem egyszerű feladat, az biztos! Gyakorlatilag alapjaiban át kellene dolgoznod; olyan szinten, hogy legfeljebb maga az alapkoncepció és a karakterek maradnának meg - az pedig már tulajdonképpen egy másik sztori lenne...

2018. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos...átalakíthatnád úgy, hogy a bohóc csak a gyerekek elméjének kivetülése, ami az őket ért traumákból született...pl. molesztáló szülők, megalomániás szülők, bullyk.
2018. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olvastam a könyvet. A félelmet kellene szimbolizálni a bohóccal, minden karakternél más és más formában( mivel eredetileg ő egy alakváltó) . Na és ide jöhetnének az "ősfélelmek". De további ötletem nincs.. Hogy hogyan tudnám ezt eseményekben kibontakoztatni, úgy, hogy érdekes is legyen,megteremtve ehhez egy sötét, feszült teret...
2018. aug. 8. 14:32
 4/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm az eddigi segítséget. Várok még válaszokat. :))
2018. aug. 8. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Az első mozifilmből lejön olyan üzenet, hogy szálljunk szembe a rettegésünkkel és változtassuk meg sorsunkat. Esetleg ezt jó lenne felhasználni.

Csak hát a könyv összemosva egy körforgást mutat be, illetve majd nyílván a második mozifilm is ezt fogja követni. (Én a könyvet sajnos nem kedvelem.)

2018. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Adtál 3 jó ötletet is. Köszönöm!!! Megy a zöld. ;))
2018. aug. 19. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen és örülök. :-) ^__^
2018. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!