Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mad max harag útja című...

A Mad max harag útja című film mennyire függ össze az előző részekkel? Megéri önmagában megnézni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy akciókedvelő, így nincs kedvem megnézni mind a négyet, de az utóbbiról jókat hallottam, így gondoltam megnézem, de nem tudom mennyire függenek össze.

Spoiler nélkül írjátok légy szíves. :)


2018. aug. 8. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Különálló történet, önmagában is élvezhető, azonban van 1-2 flashback, aminél nagy segítség lehet az első filmek ismerete. + a háttérvilág, az egész film megfelelő kontextusba helyezése stb.


Ettől függetlenül én erősen ajánlom megtekintésre az első 2 Mad Max-filmet is, segíteni fognak a ráhangolódásban, egyedül a 3. az, ami már nyugodtan kihagyható.

2018. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam a korábbiakat, csak ezt. Nekem így tetszett, nem tűnt fel olyan, amihez előismeret kellett volna.
2018. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát?

a 2.rész a mai napig benne van a képzeletbeli topp 10 legjobb akciófilmben.

az új részt is veri.

a 2. részben a főgonosz neve lord humungus és kb darth vader szinten epikus főgenya szintre nőtt az évek alatt:)

ettől függetlenül legfeljebb akkor lehet érdekes a számodra a többi,ha tudni akarod,hogy miért őrült max a neve.

mert ezt leszámítva különállóak a kalandjai.

2018. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen, egyetértek, hozzátenném, hogy szerintem a 2-ben lévő kamionos üldözéses jelenet a mai napig a legjobbak közé tartozik. Elejétől a végéig feszült, végig gyönyörűen megkoreografált adok-kapok üldözők és üldözöttek között. Tuti oktatják valamelyik filmművészetin. :)

Ettől még az új filmet is már többször megnéztem, folyamatos zúzás, mai napig nem tudtam betelni vele. :D

2018. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ennek fejében megnézem a negyediket és ha tetszett, akkor később megnézem sorban az előzőket is.

2018. aug. 8. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

még a lényegi különbség,legalábbis számomra az,hogy a 2ben országúton veretik,leginkább tuningolt személy autókkal és motorokkal.

a 4ben meg a sivatagban mennek terepjárókkal utaktól mentesen.

igazából számra ez csalódás is volt az új részben.

ez utóbbi számomra nem annyira látványos és érdekes mint a 2ben a sok átalakított ford falcon gt,meg az út ami az egésznek ad egy keretet:)

2018. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

még annyi jutott eszembe a kérdésről,hogy az 1-2 magyar szinkronos verziói cenzúrázottak,így alap jelenetek hiányoznak belőle.

szóval ha mégis érdekel akkor feliratos változatban keresd.

2018. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!