Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf vagy Vámpírnaplók?

Teen Wolf vagy Vámpírnaplók?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, és miért? Én mindkettőt imádom.

2018. aug. 9. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vámpírnaplók,mert jobban felvan építve es logikusabb a története is mint a Teen Wolf-ban itt csak úgy szálltak ki karakterek meg ilyesmim


meg nekem a twdben a karakterek is jobban megfogtak


ez csak az en velemenyem!

2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem*
2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra mindkettő top 1 sorozat, szóval választani nem fogok. Igazából a Teen Wolf a lények szempontjából jobb. Szóval alapból, hogy vérfarkasokon alapul, de a közben előforduló lények se voltak azok a tipikus lények. Szóval nem arról volt szó, hogy beraknak a részekbe vámpírokat és boszorkányokat.


Teen Wolfból az 5. évad volt a halálom, a Vámpírnaplókban pedig már a hetedik és a nyolcadik se volt a legjobb.


Maguk a karakterek személyisége talán jobban bejött a Teen Wolfban. Vagyis pl. ott van Lydia. Olyan személyiség nincs a TVD-ben, ami ennyire bejött volna.


Igazából mindkettőt másért szeretem. Maga a Teen Wolf története jobban bejön, viszont a TVD... olyan egyértelmű, hogy imádom. Magam se tudom miért. :D

2018. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nehéz kérdés. Inkább a Teen wolfot választanám.

A TW érdekesebb, mert több lényt mutatnak be. A TVD néha kicsit bonyolult. Már nem tudnám elmondani, hogy melyik évad miről szólt pontosan. Mintha köröket futott volna. Hol Damon volt rossz aztán jó, hol Stefannal történik ez. Már untam a végére. A TW-ben a karakterek változásában volt átmenet, nem csak kikapcsoljuk az emberséget és kész. Bár elsőre az is érdekes volt, de huszadjára nem. Mindkettő jó sorozat, de hibái is vannak.

2018. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Vámpírnaplók zseniális szerintem, kidolgozott, fordulatos, kiszámíthatatlan. Viszont a Teen Wolfot én borzasztóan untam.
2018. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!