Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi volt a vicces az Állati küldetés egyik epizódjában? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mormotás részről van szó, amelyikben Aviva mormotává változtatta magát. Mikor téli álmot ment aludni, Chris aktiválni akarta, de Martin nem engedte, mert nem lehet tudni, mi fog történni vele.

Sokan ezt a jelenetet viccesnek találták (nemcsak a magyar nézők!), főleg Christ, amikor mérges lett Martin hosszas magyarázkodása alatt.


16:22-től van a jelenet.

https://www.youtube.com/watch?v=nchSCt32JG4



2018. aug. 9. 20:32
 1/4 anonim válasza:
13%
Ez a mese sötét ne nézz ilyeneket szerintem nézz Family Guy-t
2018. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezt csak én képzelem be, de azért mert nos...elég érdekes pozícióban vannak...:D
2018. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: az nekem is feltűnt, de sokszor voltak már ilyen "érdekes helyzetben", mint pl a szalamandrás részben egymás ölébe ültek ijedtükben. De ez a mormotás valahogy más...
2018. okt. 4. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Nézz inkább Kalandra felt az legalább tényleg vicces ^^
2019. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!