Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Teen Wolfnak reboot-ja?

Lesz a Teen Wolfnak reboot-ja?

Figyelt kérdés
Ha igen, a főbb szereplők benne lesznek, pl.Scott, Stiles, Lydia, Malia, Derek?

2018. aug. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz, miért is lenne? Azért kaszálták hogy ne rendeljenek be új évadot belőle, akkor ezzel pont ellentétes hogy mégis folytatják. Ritka hogy egy sorozat rebootot kap, több ezer sorozatból alig pár tíz ilyen van.
2018. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én semmi hivatalosan nem olvastam erről. Vagyis anno tavaly volt róla szó, de azóta nem nagyon láttam semmit. Vagyis pár nappal ezelőtt egy új cikket láttam, amiben arról volt szó, hogy Tyler is akar rebootot.


Amúgy a rebootban általában új szereplők vannak. Meg Tyler anno mondta, hogy ő benne szeretne lenni, ha lesz reboot, de asszem Dylan nem.

2018. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* hivatalosat
2018. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert olvastam, hogy lesz, és én csak most nézem a Teen Wolfot, így olvasgattam róla cikkeket, az egyik pedig abból állt, hogy valószínűleg lesz rebootja.
2018. aug. 10. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2017-es hírek, azóta eltelt egy év és még semmi. Az, hogy beszéltek róla meg 1-2 szereplő nyilatkozott hogy ő folytatná, még messze nem hivatalos bejelentés. Nem is lett belőle semmi.
2018. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. aug. 10. 19:59
 7/7 anonim válasza:
Tyler Posey (Scott) az instajan kérdezték hogy lesz e és azt írta, higy: haver, ez nem rajta múlik, de neki is hiányzik a sorozat.
2019. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!