Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOROZATFANOK! Milyen nem...

SOROZATFANOK! Milyen nem annyira ismert de jó sorozatokat ismertek?

Figyelt kérdés

Eléggé sorozat fan vagyok, nagyon sokat nézek és most jelenleg elfogyott mind és nincs kedvem a régieket újranézni. Rengeteg félét és stílusú sorozatot nézek. Feliratos és szinkronost is, nem számít.

Leginkább a Drámákat szeretem, amiben van karakterfejlődés, csavar a történetben, érzelmek, és elgondolkodtató dolgok eszmék vannak benne. Erre a legjobb példa szerintem a Breaking Bad, minden benne van amit az előbb említettem.

Az összeset nem tudom felsorolni amit láttam de itt van pár amit ne írjatok:Breaking Bad,szökés,Aranyélet,13Reasons Why,Game Of Thrones, Hannibal, Narcos, Orange is the new black, Agymenők, The End of the fu*** world, Vikings,South Park, Stranger Things, Dark, Castle Rock, Patrick Melrose, Westworld,Taboo,Jessica Jones, Dare Devil, American Horror Story, A nevem Earl,Rick and Morty, Mindhunter, Terápia, True Detective, Rejtély,Relytjelek,Dr.Csont, Walking Dead,Lost,Black Mirror,MR.Robot,

Igaziból nem fogom tudni felsorolni de nagyjából ezek. Ez a poszt akár annak is jó aki jó sorozatokat keres, a fentieket bátran ajánlom!

De milyen jó sorozatot tudtok még? Elég nehéz eset lehetek :/ Őszintén nem tudok és nem is találok olyat ami új lenne és úgy tetszene, ismerek másokat mint a House of Cards de az ilyen történelmi, politikai, lassú dolgok nem jönnek be, vagy a the100,hátrahagyottak ilyesmik.

Igaziból csak a vígjátékokat nem bírom, minden más jöhet, nálam az Agymenők kimerítik a sitcomot és a poénos nevetgélős faktort. Nincs nagyon ilyenre szükségem, valami komolyan összerakott sztoriban erős sorozatot keresek. Lehet horror vagy aminek a hangulata olyan nyomasztó vagy rejtélyes (Mint most amit nézek de csak heti 1 rész van a Castle Rock) Igaziból tényleg valami ilyen nem populáris, ami nem jutott el hozzám vagy esetleg átsiklottam volna felette.

A régi sorozatokat sem szeretem olyan 1999-2000 től érdekelnek és tudom megnézni.

Szóval várom a tippeket ami titeket megfogott és nagy kedvenc, vagy én nem említettem és elég jó sorozatnak tartod. Köszönöm!



2018. aug. 10. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Into the badlands
2018. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Scream queens, grimm
2018. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
this is us
2018. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
The affair, Ray Donovan.
2018. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A Ray Donovant én is ajánlom.


Slasher

Shooter

Humans

The City & The City

The Rain

T@gged

2018. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

róma

spartacus

banshee

penny dreadful

battlestar galactica

kaliforgia

happy!

ash vs evil dead

ördögűző

amerikai istenek

weyward pines

2018. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

jah most nézem hogy nem annyira ismertet,bocs.

a préda

intruders

childhods'end

sense8

preacher

hajsza

2018. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok közös kedvencünk van, szóval ajánlom neked az Anne with an E c. sorozatot. Nem is tudom minek mondjam, talán drámai. Először talán nem látszik olyan jónak, de én a második rész után beleszerettem és a kedvenc sorozatommá nőtte ki magát. Mellesleg elég kevesen nézik, szóval jól jönne több megtekintés, hogy legyen harmadik évada.
2018. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ray Donovan, Gomorra, Punisher, Narcos, Black Mirror, A törvény nevében, American Crime story, Fargo, Better Call Saul, Hatalmas kis hazugságok, Atlanta, The Terror, Altered Carbon, Éles tárgyak, Birmingham bandája.
2018. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TomyT300 válasza:
Munkaügyek
2018. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!