Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Imjaystaton youtuberrol velenyek?

Imjaystaton youtuberrol velenyek?

Figyelt kérdés

Ez a 3am challenge vidiei tetszenek.

Valszeg fake de pl hogy tudja azokat megcsinalni?

Tobbszor megneztem par videojat es vannak olyanok amire nem tudok

Valaszolni...

[link]

Pl amikor a kamerat beviszi a szobaba

Kb 11perctol


Am mi a velemenyetek rola?



2018. aug. 11. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos nekem következő a véleményem:


Én eléggé hiszek mindenféle ilyen természetfeletti dolgokban és szeretném elhinni hogy ez is tényleg szellem volt a videón, de néztem már jó pár hasonló jellegű videót, szóval tudom hogy van ez. Először amikor az ajtó gyertyás oldalán vannak akkor egyértelműen van valaki más az ajtó másik oldalán a 2 srácon kívül aki áthúzza a papírt és ráírja a választ. Ha megnézed direkt úgy rakja az ajtóhoz a srác a papírt hogy kicsit átlógjon. (hiába mutatja utána hogy nincs senki a másik oldalon, ott van egy vágás ami előtt nyugodtan kimehetett onnan a 3. személy). Aztán mikor a kamerát a másik oldalra rakja akkor pont a 2 ajtószárny találkozásánál jön át a papír ami mögött simán megbújhat az aki a papírt átcsúsztatja, majd visszahúzza (valószínűleg [ha megnézed amikor a 2. nál csúszik vissza a papír a válasszal, középen kicsit feldomborodik] egy vékony damillal vagy ilyesmi). Azt a papírrázkódást is azzal csinálták amivel átcsúsztatták, a válaszírás meg videótrükk és egy vágás is volt közvetlen előtte. (simán vannak manapság ilyen videótrükkök, sőt megmerem kockáztatni hogy még jobbak is). És az egyik legnagyobb... hogy úgy mondjam... "lebuktató" ok hogy túlzottan előadja magát a srác. Túl reagálja. Ja és a vér az meg művér. Amíg az 1. válaszra várva folyamatosan az ajtót mutatta a kamera rengeteg sok ideje volt magára kenni a művért. Szóval nagyon ügyesen csinálja a srác, de ha kicsit jobban figyelsz akkor össze lehet rakni hogy hogyan is van ez.

És mondom én amúgy nagyon is hiszek az ilyenekben, szóval ha még én is azt mondom hogy nem valódi szellem akkor tényleg nem az. Az a baj hogy a videók sosem lesznek hitelesek (még azok sem amik esetleg tényleg valódiak). Ezt szabad szemmel a történés eredeti pillanatában kell tapasztalni, azaz, ott kell lenni és akkor hiteles.

2018. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!