Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a youtube-on a felbontást úgy hogy ne automatikus legyen hanem fix?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Általában HD-ben ,480-ba játssza le.


Ez azért nem jó,mert mire át tudom állítani kisebbre a felbontást addigra majdnem végigtölti vagy végig is tölti

a videót.


(Nem sok a netem és ezért szeretném fixre,

mondjuk 360-ra állítani)


Válaszokat előre is köszi!

2018. aug. 11. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod.


Elsősorban azért nem, mert változó a videók felbontása van amelyik maximum 360 vagy 480 vagy 720 változó , ezért nem lehet fixet beállítani

2018. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a baj. Szerintem olyan opció kellene, hogy beállítod a fix felbontást, pl: 360p, így mindent ebben játszik le, DE, ha nincs 360 cssk kisebb, akkor a lehető legnagyobbat adja be.

Így ha valaki nagy felbontásban szereti nézni, akkor automatikusan azon játsza le neki, amit beállított, ha az nincs, akkor a lehető legnagyobbat, pl 480 vagy akármi.

2018. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!