Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Lokit visszahozzák...

Szerintetek Lokit visszahozzák majd a Bosszúállók új részében?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan teória,amiben egy néző megfigyelte,hogy amikor Loki "varázsol"(pl:elhiteti hogy meghal,stb.) akkor mindig a bal kezében fogja a tőrt de igazából jobb kezes. Ez a néző azt írta hogy a Végtelen háborúban is "balkezes" volt amikor (talán) meghalt!

Tehát van rá esély hogy nem halt meg!

2018. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg teória és összeesküvés-elmélet látott már napvilágot a témáról. Pl. hogy amikor visszaküldték Hulkot a Földre, akkor az már Loki volt átváltozott formában (bár én ezt nem tartom valószínűnek), vagy biztos nem halt meg, mert halálakor nem változott vissza kékké stb.

Szerintem max flashback formában fog visszatérni, legalábbis a kiszivárgott forgatási felvételek alapján (ott az első Avengers filmes jelmezében van a színész). Plusz addig kijön Captain Marvel is, aki az utolsó Avengers filmben is benne lesz, szóval az időutazós szál tutira befigyel.

Lokit amúgy már anniyszor hidegre tették, hogy illene neki tényleg távoznia, bár én hősiesebb halált képzeltem el neki. De annyira visszavárja a közönség, hogy lehet meglépik megint azt, amit a Thor 2-ben. Mondjuk nem tudom mennyire lehet erre számítani, amikor Tom Hiddlestone elsírta magát egy premieren, amikor a riporter megkérdezte tőle, hogy milyen érzés neki, hogy most utoljára lép Loki megtestesítőjeként a vörös szőnyegre? Meg a San Diego-i Conon is elmondta már a színész, hogy már vagy 2 éve szóltak neki a Russo testvérek, hogy Loki az Infinity Warban fog meghalni.

Mindenesetre nagy meglepetés lenne, ha visszahoznák, de jelen esetben én nem látok rá sok esélyt. Aztán meglátjuk...

2018. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel szó szerint korlátlan hatalmú erőkkel dolgoznak, ez csak szándék kérdése. Több Infinity Stone magában is vissza tudná hozni, a kombinációjuk meg végképp. Az biztos, hogy az elporlad embereket vissza fogják hozni, úgyhogy szerintem a többit nem, mert az már erős túlzás lenne. Ők is tudják, hogy kezd kicsit röhejessé válni ez a meghalt de mégsem játék, nem hiszem hogy rá akarnak duplázni arra, hogy "ja mégse haltak meg" még egy extra "ja ő se halt meg mégse" lépéssel. Megárt ebből is a sok.
2018. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
45%
Azt nem tudom Loki visszatér-e, de remélem "Tarlós Pityut" legyőzik majd a végén. Bocs, így neveztem el Thanost..:D
2018. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 U.A.É. válasza:
Én úgy tudom hogy hivatalosan kijelentették hogy meghalt,de folytogatást sokszor szoktak szillelni.
2018. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallani lehetett hogy elroppant a nyaka.

De ez Lokinál nem garancia :)

2018. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerepelni fog benne, de én úgy gondolom valószínűleg nem támasztják fel. Szerintem Loki meghalt. :( Hacsak nem teszik semmisé a dolgokat kb. az első Bosszúállóktól kezdve, akkor valószínűleg halott marad, mivel ő nem a felezésben halt meg.

Szerintem szép ívet írt le a karaktere és ez a befejezés illik hozzá. Eredetileg Asgard hercege volt, aki a testvéri rivalizálást leszámítva, vált vállvetve harcolt a bátya oldalán. Ezt az "idillt" törte meg az a hír, hogy ő nem is Odin fia és Thor nem a testvére. Esemény eseményt követte, de végül visszajutottunk oda, hogy megbékélt az apjával (Odin) és kibékült a testvérével. Újra Thor oldalán küzdött Hela ellen a népe védelmében és még a Tesseract-ot is hajlandó volt elcserélni a bátya életéért. Végül pedig, mint Odin fia, Asgard hercege, az utolsó leheletéig ellenállt Thanos-nak, az univerzum legnagyobb ellenségének és népével együtt esett el. Ezzel a kör bezárult. Szerintem Loki története túlságosan is kerek ahhoz, hogy ezek után visszahozzák az életbe.

Sok teóriával ellentétben, szerintem Loki nem trükközött. Miután Hulkot is legyőzték, igazából két választása maradt: Vagy megint térfelet vált és behódol Thanosnak vagy ellenáll neki, mégha ez az életébe kerül is és ő a hősi halált választotta. (Nem hiszem, hogy sok reményt fűzött a támadásához. Szerintem egyértelműen látszott, hogy elbúcsúzott Thor-tól és kész meghalni, ha a támadása nem sikerül)

2018. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!