Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film? (részletek lent)

Ez melyik film? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még 2011-ben láttam ezt a filmet és szerinte akkor is jött ki. Az alapszituáció az hogy egy rejtélyes maszkos gyilkol az utcákon. A rendőrség megsejti hogy ki lehet az ezért egy nyomozót (a főszereplő) költöztetnek a gyanusított házával szemben lévőbe. A nyz. elkezdi a megfigyelést viszont közben egy lány (úgy rémlik) szellemi kezdi kísérteni a lakásban. Eleinte kicsit parás a dolog de végül rájön hogy a lány vhogy segíteni próbál neki hogy elkapja a maszkos gyilkost. Másra nem nagyon emlékszem belőle de úgy maradt meg benne hogy érdekes volt és miután nemrég eszembe jutott szívesen megnézném újra. Remélem valaki tudja a választ.

#film #horror #thriller #2011-es film
2018. aug. 17. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a Tükrök című filmre gondolsz?

[link]

2018. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár eléggé hasonlít erre sajnos nem ez az. Egy családi ház szerűségben kellett megfigyelést végeznie egy kis kertvárosi utcában ez biztos.
2018. aug. 18. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a sztorit már egyszer olvastam.

De sajnos nem jut eszembe a címe. Biztos nem láttam, akkor jobban rémlene, de tetszik így ennyiböl.

2018. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra emlékszel hogy milyen volt a maszk stílusa?
2018. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézd meg.


[link]

2018. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem emlékszem már rá, a lista sajnos nem segített. Az a baj hogy ez nem kifejezetten ilyen slasher movie kategória és magukat a gyilkosságot se nagyon látjuk benne mert az csak a kerettörténet. A film nagy része a házban történtekről szól, hogy hogyan vezeti nyomra végülis a szellem a fickót a gyilkosig.
2018. aug. 18. 18:43
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem sokkal az előző kommentem írása után végül egy ismerősöm segítségével sikerült rálelnem a keresett filmre. A címe szellemtanú és kiderült hogy egy-két dologra már nem emlékeztem jól, de nagy nehezen sikerült megtalálni. Íme a mafab-os leírás:


New Orleansban valaki bizarr gyilkosságokat követ el: áldozataira karneváli álarcot tesz, majd brutálisan megfojtja őket. A fő gyanúsított egy Drag Hammerman nevű különc figura, akinek megfigyelésével Ben Chaney-t, a múltja démonai elől egyre inkább az italba menekülő rendőrnyomozót bízzák meg. Chaney beköltözik a Dragével szemközti házba, és hozzálát a megfigyeléshez. Az új feladat egyhangúsága miatt az eddiginél is többször issza magát részeg kábulatba, mígnem egy éjjel megjelenik előtte egy halott lány szelleme. A férfi biztos benne, hogy kezd megőrülni, mégis beleveti magát a nyomozásba, és egyre inkább hisz a szellemnek. Chaneynek így most már két ügyet kell megoldania, ám felettesei kirúgással fenyegetik, a maszkos gyilkos pedig újra lecsapni készül...


Ettől függetlenül köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált.

2018. aug. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!