Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a Trónok harcában a legtehe...

Ki a Trónok harcában a legtehetségtelenebb színész?

Figyelt kérdés
Ki az aki nektek a legkevésbé hiteles, aki a legrosszabbul játszik?

2018. aug. 18. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem néha Havas uraság tűnik nagyon érdekesnek. Nincs vele bajom, de elég furcsán hozza néha a karakterét egyes szituációkban.
2018. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Emilia Clark (Dany), általában úgy artikulál, mint egy kacsa. Néha a jeleneteinél, leveszem a hangot, és azt képzelem, hogy hápog, és ő a kacsák anyja. Sokkal hitelesebben is adja át, egyébként nehezen tudom elviselni. És nem csak én gondolom így: [link]
2018. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nehéz választani. Bizonyos szerepekben nem is tudom, hogy érvényes-e játéknak nevezni azt a cselekvést(?). Pl. Arya vagy Bran minden jelenetében ugyanazt az érzelemmentes fapofát hozza.

Sansa néha sír, néha mélydepresszióban van, néha pedig unott, csak éppen el nem alszik.

Jon dettó, de ő a száját is tátja hozzá.

Danyről pedig jobb egy szót sem szólni...de ahm...izé...villant csöcsöket, szóval közüllük gondolom ő a legtehetségesebb. Habár Jon meg villant segget. Szerintem a castingosok is ez alapján választhatták ki őket, mert mást el nem tudok képzelni.


De akit mindenképpen lecserélnék, az Dany (Emilia Clarke).


A másik, hogy mellettük mások, akik esetleg tudnának is színészkedni, már vagy ki vannak írva vagy nem jutnak szerephez. Pl. Tyriont, ha a 4. évadban megölték volna, most is ugyanott tartana a történet, lényegében 3 éve nem csinál semmit, megés úgy van beállítva, hogy valami nagyon fontos szereplő...még az opening credit is az ő nevével indul...de istenem, nincs is semmi szerepe, teljesen felesleges karakter, csak ott van tartva, mert fan favorit, de fogalmuk sincs, hogy mit kezdjenek vele. (No mondjuk szerintem sok másikkal sem, Bran, Arya, Sansa...ők is csak vannak, lehet azért annyira lapos a karakterük, de annyira nyilvánvaló, hogy a készítőknek fogalmuk sincs, hogy mit csináljanak velük. Lehet ez az oka a rossz színészkedésnek is.)


Nem mondom, hogy mind rossz színész, de ezek a szerepek tutira nem valók nekik. Ha olvasom a könyvet nagyon nem őket látom magam előtt.

2018. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
a Stannis-t játszó színész volt gyenge,akárcsak Lorace tyrell-t megformáló figura
2018. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet sokan nem fognak egyetérteni velem de szerintem Emilia Clark, annak ellenére hogy az egyik legfontosabb karaktert játsza kimondottan pocsék az alakítása
2018. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
34%

Szerintem Peter Dinklage ( Tyrion) kivételével mindenki csapnivaló színész.

Maisie Williams (Arya) , Waldau ( Jaime) , Lena Headey ( Cersei) szinte csak “b” filmekben játszottak. Sophie Turner legújjabb filmje meg annyira rossz hogy újrakell forgatni , de az is elképzelhető , hogy kaszálják az egész filmet. ( X-men Dark Phoenix)

2018. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
SANSA(Sophie Turner)
2018. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Sophie Turner. Olyan semmilyen.
2018. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Kit Harington és Emilia Clarke
2018. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

A legrosszabb messze-magasan Emilia Clarke. Ő kb ebből a franchise-ból fog megélni élete végéig, mert komolyan vehető produkció nem fogja leszerződtetni, botrányosan rossz színésznő. De Jontól, vagy épp Aryától sem vagyok elájulva, Eurontól meg főleg, ő egy óriási tévedés.


Aztán vannak elég sokan semmilyenek.


Akiket jók, és akiket kiemelnék, az úgyahogy van a Lannister család. Charles Dance parádés, ahogy Dinklage is, arról nem ő tehet, hogy a karakterét teljesen kinyírták. NCW és Lena Headey meg lehet, hogy eddig csak B-filmekben játszott, de attól még mindaketten stabilan óriásit játszanak, simán kiemelkednek az előbb említettekkel együtt a szereplőgárdából (amúgy nem mintha sokat jelentene, hogy ki miben játszott előtte, Matthew Mcconaughey is a butácska romkomokat elhagyva söpört be ellentmondást nem tűrően egy Oscart). És én még Sophie Turnerben is látok potenciált, bár neki sem a legszerencsésebb a karaktere az biztos.


Ja és igen, Jack Gleeson (Joff) szintén nagyot megy, nagyon jól hozta végig Joffreyt. Diana Riggről (Olenna) nem is beszélve. Szokták mandani, hogy mekkora szar színészi játék van a Trónok Harcában, de ez csak simán felületes okoskodás. Az tény, hogy a fő-főszerepekre elég rosszul seikerültek a castingok, de attól még rengeteg parádés alakítás van a sorozatban.

2018. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!