Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felsorolnátok az Interstellar-...

Felsorolnátok az Interstellar-hoz/Eredet-hez/A visszatérő-höz hasonló elgondolkoztató és epikus filmeket?

Figyelt kérdés
Tudom a régiek között is vannak gyöngyszemek (azokat is felsorolhatjátok), de inkább újabb nevekre lennék kíváncsi, amelyek látványban is kiemelkedőek, komolyan megérintik az embert és tipikusan olyan filmek, amelyeknek a története vagy filmzenéje hetekig a fejemben motoszkál. Nem tudom hogy a fenti három cím mindegyikében Hans Zimmer vállalt szerepet, de elképesztően hangulatos mindegyik. Az Interstellar-t nézve kb félóránként a sírás kerülgetett annyira lebilincselő volt az atmoszférája és az egyes jelenetek (főleg, amikor a földi év 23 éve után a gyerekektől megkapja a videóüzeneteket), de a másik két film egyes részein is néha gombócok gyülekeztek a torkomban. Meg még a Kémek hídja is ilyen volt talán. Tudnátok jópár hasonló filmeket írni. Bármilyen téma lehet, kivéve, ami ultra sci-fi (nincs valóságalapja, mint az Interstellar-nak) és csöpögős romantikus vagy nyálas szerelmes dráma. Azok inkább frusztrálnak, mint lebilincselnek.

2018. aug. 19. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mentőexpedíció, Angyalok és démonok, Harry Potter-filmek (nekem legalábbis), A szökevény, Valkűr
2018. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szárnyas fejvadász 2049

Érkezés

Kapcsolat

Apollo 13

A tökéletes trükk

Az utolsó szamuráj

A tűz óceánja

Véres gyémánt

Fehér pokol

Everest

Pi élete

2018. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok a filmek, amiken hetekig gondolkodtam:

- Black Mirrors sorozat. - Nagyon ajánlom!

- The Final Cut (2004)

- The Butterfly Effect (2004)

- Cidade de Deus (2002)

- 1 hét (2004)

- The Man from Earth (2007)

- Captain Fantastic (2016)

- Dogville (2003)

- Adams ćbler (2005)


+1 film, ami engem évek óta elkísér: The Salt of the Earth (2014)

2018. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Triangle ;)
2019. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!