Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani, hogy a...

Megtudnátok mondani, hogy a Boruto kb hány részes lesz, éshogy milyen időközönként jönnek ki az új részek?

Figyelt kérdés
Nem hülyének nézni légyszi. Elég tudatlan vagyok...

2018. aug. 20. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem 75 részes lesz, mert Kawaki még meg sem jelent(az animében), és a Shippuuden után nem hinném, hogy összecsapnák a végét(mint sok másik animében sajnos), de ha mégis a végén járnánk, akkor nem fillereket nyomnának. Szóval ne pánikoljatok! :D Biztos lesz 150 része minimum, de remélem még több is. A timeskipre leszek kíváncsi....
2018. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miután este elküldtem a megjegyzést eszembe jutott mit akarsz. De már nem volt erőm újra írni. 😆
2018. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. aug. 22. 09:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát igen :D én a moviekre leszek kiváncsi biztos hogy lesz 1-2 de leginkább a hagoromo + hamura vs kaguya és az ashura vs indrára lennék kiváncsi a fillerben épp hogy csak egy kis részletet mutattak be
2018. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát a Boruto is több száz részesnek várható, mint ugye a Naruto. (Szerintem minimum 300 részes lesz) A részek pedig 1 hetente jönnek ki!
2020. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kivéve most a vírus miatt.
2020. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 0Üres0 válasza:
Naruto a címe. Szerintem nem fog évszázadokig menni az Anime, mivel maga az Anime Naruto-ról szól. Kivéve ha nem találnak valami örök élet szert Naruto-nak, akkor még mehet bőven 100 évig a Naruto.
2020. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!